System LSC firmy D+H nagrodzony na targach Euro-Lift 2010

Pierwsze Międzynarodowe Targi Dźwigów Euro-Lift to jedno z największych wydarzeń tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej. Wśród wystawców z całego świata nie mogło oczywiście zabraknąć firmy D+H Polska, której system LSC został wyróżniony Medalem Targów Kielce.

System LSC firmy D+H nagrodzony na targach Euro-Lift 2010

Podczas targów miała miejsce ceremonia wręczenia medali Targów Kielce. Jednym z laureatów była firma D+H Polska, której system oddymiania szybów windowych LSC uzyskał nagrodę w kategorii systemów kontroli i bezpieczeństwa. Komisja, pod przewodnictwem prof. Jerzego Kwaśniewskiego, doceniła zarówno innowacyjność systemu, jak i jego pozytywny wpływ na bezpieczeństwo.

Lift Smoke Control firmy D+H jest systemem oddymiania i przewietrzania szybów windowych, który aż o połowę zwiększa szansę ewakuacji osób przebywających w płonącym budynku. Jest to możliwe dzięki temu, iż łączy w sobie najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, zapewniając szybkie, niezawodne wykrycie i odprowadzenie dymu w przypadku pożaru.

Zalety systemu LSC wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność kontroli wentylacji, zarówno w kontekście utrzymania stałej temperatury bez przeciągów, stałego mikroklimatu, jak i niskich kosztów użytkowych.

"Medal Targów Kielce jest kolejną nagrodą, jaką firma D+H Polska zdobyła w tym roku za system LSC i jest dowodem na to, że nasze rozwiązania są cenione zarówno przez użytkowników, jak i przez autorytety z branży. Jest to dla nas wielkim powodem do dumy, ale również stanowi motywację do stałego ulepszania stosowanych przez nas rozwiązań." - mówi Mirosław Mazur, dyrektor handlowy firmy D+H Polska.

Często używany jest w budynkach biurowych, wykorzystujących zarówno wentylację naturalną jak mechaniczną, w hotelach, szpitalach i klinikach. W obliczu obowiązywania dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady Europy nr 2002/91/EC "O jakości energetycznej budynków", stanowi natomiast przyjazny dla kieszeni i środowiska standard wyposażenia budynków "pasywnych".

źródło: prportal.pl
zdjęcie: dhpolska.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT