Nagroda dla centrali D+H "made in Poland"

Podczas Targów ENERGETAB w Bielsku-Białej firma D+H otrzymała wyróżnienie za centralę panelową RZN 43xx-E produkowaną w Polsce. Centrala D+H została uznana za jeden z najciekawszych produktów Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich.

Nagroda dla centrali D+H "made in Poland"

Oddymianie i naturalna wentylacja

Na ekspozycji D+H prezentowano urządzenia wchodzące w skład systemów sygnalizacji pożarowej oraz systemów oddymiania. Zainteresowanie zwiedzających poszczególnymi produktami było związane przede wszystkim z tym, czym zajmują się na co dzień. Szczególną uwagę budziło jednak rozwiązanie pozwalające na sterowanie systemem oddymiania i naturalnej wentylacji w oparciu o sygnały przekazywane z czujki pogodowej. Funkcję tę pełni centrala RZN 43xx-E D+H, która otrzymała nagrodę jako najbardziej wyróżniający się produkt 30 targów ENERGETAB.

Centrala RZN 43xx-E z wyróżnieniem

Centrala panelowa RZN 43xx-E D+H jest przeznaczona do sterowania urządzeniami w systemach oddymiania i naturalnej wentylacji. Panelowa konstrukcja umożliwia włączenie do systemu różnych funkcji, takich jak ustawienie czułości na intensywność wiatru, zamknięcie okien i klap podczas deszczu czy regulacja czasu i stopnia przewietrzania. W trakcie oddymiania otwierane są okna od strony zawietrznej, a zamykane od nawietrznej. Ma to znaczący wpływ na efektywność usuwania dymu i trujących gazów z budynku, a także na optymalizację przewietrzania.

Nagrody za najbardziej wyróżniające się produkty były wręczane podczas uroczystej gali organizowanej pierwszego dnia targów. Wyróżnienie w imieniu D+H odebrali: dyrektor generalny Mariusz Ziemecki, dyrektor techniczny Przemysław Knura oraz International Sales Manager Mario Hubert z centrali firmy w Niemczech.

źródło i zdjęcie: D+H

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT