PRODUCENCI
D+H
ul.Polanowicka 54, 51-180  Wrocław
tel. 71 323 52 50

Wieloletnia obecność na rynku zaowocowała dużym doświadczeniem w sprawach oddymiania. Instalacje D+H w niezliczonych obiektach na całym świecie każdego dnia potwierdzają swoją niezawodność. Dla klientów oznacza to maksimum bezpieczeństwa - w planowaniu, wdrożeniu i eksploatacji urządzeń D+H.

D+H Mechatronic AG posiada certyfikat ISO 9001 według DIN EN. Firma D+H stale rozwija nowe koncepcje w następujących obszarach:

  • Systemy odprowadzania gorących dymów i toksycznych gazów
  • Systemy naturalnej wentylacji
  • Technologia napędów i sterowania.

Produkty D+H charakteryzują się przede wszystkim techniczną perfekcją, wysoką trwałością oraz nowoczesnym wzornictwem. Stosowane są w obiektach o różnym przeznaczeniu i wielkości, począwszy od budynków mieszkalnych, szkół, poprzez centra handlowe, hotele, porty lotnicze i dworce kolejowe, hale przemysłowe do budynków biurowych, użyteczności publicznej i o funkcjach reprezentacyjnych.

Produkty D+H znane są w Polsce już od ponad 15 lat, a w 2000r. utworzone zostało oficjalne przedstawicielstwo grupy D+H na Polskę.

Dzięki temu jesteśmy bliżej klienta i możemy zagwarantować kompleksową obsługę serwisową na wszystkich jej etapach, począwszy od projektowania systemów i sprzedaży urządzeń, poprzez instalację, konserwację systemów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, profesjonalne doradztwo techniczne oraz szereg szkoleń dla projektantów i instalatorów.

ROZWIŃ OPIS