Centrala przewietrzania VCM 1004 firmy D+H

VCM 1004 firmy D+H jest sterowaną mikroprocesorem centralą, zapewniającą automatyczną i bezproblemową wentylację budynku, która w nowoczesny i ekologiczny sposób zapobiega zaduchowi panującemu w budynku i wpływa na komfort naszego codziennego funkcjonowania.

Centrala przewietrzania VCM 1004 firmy D+H

Odpowiednie napowietrzenie pomieszczeń pełni kluczową rolę w zapewnieniu optymalnych warunków pracy czy wypoczynku. Duża ilość okien sprawia jednak, że ręczne przewietrzanie staje się niewygodne, natomiast alternatywa w postaci klimatyzacji, jest droga w utrzymaniu. Dlatego też firma D+H wprowadziła do swojej oferty centralkę VCM 1004, która w połączeniu z systemami termostatów, napędów okiennych i markiz, zapewni oszczędną, ekologiczną i naturalną wentylację obiektu.

Jej kompaktowa obudowa kryje w sobie zaawansowane technologicznie serce, pozwalające, zdefiniować do czterech indywidualnych grup przewietrzania dopasowanych do konkretnych preferencji użytkowników. Co więcej, centrala ma możliwość dowolnego programowania wejść w zależności np. od pogody i czasu, co czyni z niej urządzenie, które bez problemu sprawdzi się w dowolnych, nawet najbardziej wymagających warunkach.

Dodatkowo centrala przewietrzania VCM 1004 firmy D+H może współpracować z całą gamą komponentów, co pozwala na centralne sterowanie zamykaniem okien i markiz, termostatami, czy też zdalną regulację temperatury grzejników. VCM 1004 to również wygoda sterowania - oprócz ośmiu przycisków znajdujących się na obudowie urządzenia, użytkownik może użyć również zdalnego pilota na podczerwień bądź też paneli, które można wygodnie rozmieścić w różnych miejscach budynku. Centrala VCM 1004 posiada także dowolnie programowalną funkcję bezpiecznego sterowania wentylacją, która wyposażona została w kodowanie, uniemożliwiające nieautoryzowane modyfikacje.

Jedną z podstawowych zalet centrali VCM 1004 firmy D+H jest możliwość współpracy z olbrzymią liczbą modułów dodatkowych. Pozwala to stworzyć unikalny system, doskonale dopasowany do budynku i spełniający wszystkie potrzeby użytkowników. Dzięki możliwości współpracy z czujkami deszczowymi, bądź wiatrowo-deszczowymi funkcjonalność centrali VCM 1004 może zostać rozszerzona o automatyczne reagowanie na zmieniające się warunki atmosferyczne. Co więcej, instalowanie tych elementów nie wymaga stosowania dodatkowych modułów.

Centrala firmy D+H ma również możliwość współpracy z termostatami typu VARIOSTAT. Do VCM 1004 można również podłączyć całą gamę urządzeń dodatkowych takich jak: przyciski do wentylacji czy panele sterujące, dzięki którym użytkownicy mogą indywidualnie dopasowywać warunki panujące w pomieszczeniu do swoich aktualnych potrzeb. Centrala VCM 1004 firmy D+H, dzięki olbrzymiej ilości funkcji i modułów dodatkowych, stanowi wygodne w użytkowaniu, tanie w eksploatacji i przyjazne środowisku naturalnemu rozwiązanie, doceniane zarówno przez zarządców budynków, jaki i indywidualnych użytkowników.

źródło i zdjęcie: informacja prasowa

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT