Firma D+H na targach INTERSCHUTZ

Organizowane co pięć lat targi INTERSCHUTZ są okazją do zaprezentowania najnowszych osiągnięć w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej, ratownictwa, bezpieczeństwa i zabezpieczeń.

Firma D+H na targach INTERSCHUTZ

Jednym z wystawców była firma D+H, jeden ze światowych liderów w dziedzinie oddymiania. Tegoroczna edycja targów INTERSCHUTZ zorganizowana została w dniach 7 - 12 czerwca br. w Lipsku (Niemcy, Saksonia). Podczas tych sześciu dni hale Lipskich Terenów Targowych odwiedziło aż 125 tysięcy zwiedzających. Mieli oni możliwość odwiedzić stoiska ponad 1350 wystawców z całego świata rozmieszczone na 90 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczych.

Tak olbrzymia ilość zarówno zwiedzających, jak i wystawców świadczy niewątpliwie o randze, jaką targi te mają wśród ludzi związanych z ratownictwem oraz zabezpieczeniami przeciwpożarowymi. W tak doborowym gronie nie mogło oczywiście zabraknąć firmy D+H, której stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony gości. Zwiedzający mogli tu zapoznać się z akcesoriami sterującymi i regulującymi oddymianie, takie jak aluminiowy przycisk RT 45 LT oraz centrala RZN 4503-T, jednak najważniejszą częścią ekspozycji był system LSC poszerzony o wersję LSC Basic.

System Lift Smoke Control LSC jest systemem oddymiania i przewietrzania szybów windowych. Łączy w sobie najnowsze osiągnięcia w dziedzinie wykrycia oraz odprowadzania dymu, dzięki czemu o połowę zwiększa szansę ewakuacji osób przebywających w płonącym budynku. System LSC szczególnie dobrze sprawdza się wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność kontroli wentylacji, zarówno w kontekście utrzymania stałego mikroklimatu, jak i niskich kosztów użytkowych. Dzięki bardzo dobrej współpracy z systemami wentylacji naturalnej i mechanicznej, LSC jest często wykorzystywany w budynkach biurowych, szpitalach, hotelach czy klinikach.

System ten cieszy się na tyle dużym zainteresowaniem, że firma D+H zdecydowała się rozszerzyć swoją ofertę o LSC Basic będący rozwiązaniem zaprojektowanym z myślą o szybach do 20 m wysokości. Dzięki temu połączono doskonałą jakość i niezawodność systemu LSC ze stosunkowo niskimi kosztami, zarówno początkowymi jak i eksploatacyjnymi.

Grupa D+H, posiada w swojej ofercie produkty z zakresu zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz naturalnej wentylacji, które dzięki nieustannym działaniom badawczo-rozwojowym, prowadzonym przez firmę, należą do najnowocześniejszych na rynku. Produkty D+H znane są w Polsce już od ponad 15 lat, a w 2000r. utworzone zostało oficjalne przedstawicielstwo grupy D+H na Polskę.

D+H Polska gwarantuje swoim Klientom kompleksową obsługę serwisową na wszystkich etapach, począwszy od projektowania systemów i sprzedaży urządzeń, poprzez instalację, konserwację systemów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, profesjonalne doradztwo techniczne oraz szereg szkoleń dla projektantów i instalatorów. Firma D+H Polska, oprócz siedziby we Wrocławiu, posiada sześć Oddziałów Regionalnych: w Stargardzie Szczecińskim, Gdańsku, Zabrzu, Poznaniu, Warszawie i Łodzi.

źródło i zdjęcie: ekobudowanie.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT