Rekordowe targi Chillventa 2010

Druga edycja targów branży chłodniczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i pomp ciepła - Chillventa 2010, zakończyła się rekordową liczbą 880 wystawców i ponad 29.000 zwiedzających i uczestników konferencji z całego świata.

Rekordowe targi Chillventa 2010

Chillventa 2010 - Międzynarodowe Targi Chłodnictwa, Klimatyzacji, Wentylacji i Pomp Ciepła - odbyły się w Norymberdze w połowie października br. Tegoroczne wydarzenie wyróżniło się rekordową liczba wystawców i zwiedzających z całego świata.

"Opinie zarówno ze strony wystawców i zwiedzających były bardzo pozytywne. Międzynarodowy przemysł jest teraz w lepszej sytuacji po kilku trudnych miesiącach, co było wyraźnie zauważalne podczas wystawy" - powiedział Richard Krowoza, Członek Zarządu NürnbergMesse. Heinrich Reuss, Przewodniczący Chillventa Exhibition Committee, a tym samym rzecznik wystawiających się firm, potwierdził: "Targi Chillventa 2010 okazała się wielkim sukcesem dla wystawców z całego świata. Mieliśmy zwiedzających z najwyższej półki, posiadających wysokie kwalifikacje branżowe. Po tej edycji targów Chillventa nie mogę doczekać się następnej wystawy."

Dobre nastroje równie wyraźnie odzwierciedlone są liczbie wystawców i zwiedzających. Liczba wystawców Chillventa 2010 wzrosła o 10 procent do rekordowego poziomu 880 firm. Liczba odwiedzających i uczestników kongresów osiągnęła 29000.

Kolejna edycja targów Chillventa odbędzie się w Centrum Wystawienniczym w Norymberdze w dniach 10-12 października 2012 roku.

źródło i zdjęcie: wentylacja.com.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT