Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER 2010

W dniach 18-20 maja 2010 r. w Poznaniu odbywały się Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER 2010. Honorowy patronat nad targami sprawowało Ministerstwo Gospodarki.

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER 2010
Ekspozycja Targów Energii Odnawialnej GREENPOWER 2010 obejmowała energetykę wiatrową, wodną, słoneczną, geotermalną, biopaliwa stałe i płynne, biogaz oraz energooszczędne technologie. Wśród wystawców drugiej edycji dominowały firmy oferujące technologie i urządzenia służące do produkcji biogazu i biomasy oraz pozyskiwania energii z tych źródeł, a także producenci i dystrybutorzy kolektorów słonecznych i pomp ciepła. Swoją innowacyjną ofertę zaprezentowało około 80 firm z Polski, Chin, Danii, Francji i Niemiec.

Nowinki w dziedzinie wykorzystania energii ze źródeł odnawialnych prezentowane były zarówno na stoiskach wystawców, jak i w podczas forum seminaryjnego GREENPOWER 2010 składającego się z sześciu bloków tematycznych: Słońce, Ziemia, Woda, Wiatr, Biomasa i Biogaz. Eksperci obecni na stoisku Polskiej Izby Gospodarczej Energii Odnawialnej udzielali szczegółowych informacji na temat poszczególnych źródeł czystej energii i możliwości finansowania projektów dotyczących wykorzystania OZE.

źródło i zdjęcie: greenpower.mtp.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT