Forum Firm Partnerskich Viessmann

W ramach Forum Firm Partnerskich Viessmann w maju 2010 r. odbywały się spotkania w przedstawicielstwach firmy Viessmann z partnerami handlowymi oraz dziennikarzami.

Forum Firm Partnerskich Viessmann

Zaprezentowano na nim nowości produktowe, podsumowano stan branży grzewczej i pozycję firmy. Forum Firm Partnerskich Viessmann jest cyklicznym wydarzeniem. Jak co roku w maju, w przedstawicielstwach firmy Viessmann w Piasecznie, Mysłowicach, Wrocławiu, Komornikach i Pruszczu Gdańskim odbywają się spotkania z partnerami handlowymi, instalatorami oraz dziennikarzami branżowymi.

W tym roku uczestnicy forum mieli okazję zapoznać się z ofertą nowoczesnych systemów grzewczych Viessmann, a także wymienić opinie i wiadomości dotyczące branży grzewczej. Forum Firm Partnerskich Viessmann było alternatywnym spotkaniem do Targów Instalacyjnych w Poznaniu. Tutaj goście mogli dokładnie zapoznać się z systemami grzewczymi Viessmann, zastosowanymi w nich technologiami, a także ze specyfiką samej firmy.

Roland Krause  prezes zarządu Viessmann podzielił się z uczestnikami wynikami raportu przeprowadzonego przez firmę badawczą BRG Consult na temat rynku techniki grzewczej, pozycji firmy Viessmann w branży, a także perspektyw na przyszłość. Z podanych danych wynika wzrost zainteresowania Polaków nowoczesnymi technikami grzewczymi, w szczególności techniką kondensacji oraz wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.

źródło i zdjęcie: www.viessmann.pl

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT