Zehnder ComfoBox wyróżniony podczas targów Instalacje 2010

Zehnder ComfoBox otrzymał nagrodę za najlepszy produkt wystawiany podczas targów Instalacje 2010. Targi te, są najbardziej renomowanym wydarzeniem dla sektora instalacyjnego w Polsce.

Zehnder ComfoBox wyróżniony podczas targów Instalacje 2010

Zaawansowana technologicznie jednostka Zehnder ComfoBox została wyróżniona dwiema prestiżowymi nagrodami podczas targów Instalacje 2010. Centralę ComfoBox docenił również miesięcznik Rynek Instalacyjny nagrodą "Lider Instalacji" w kategorii ciepłownictwo, ogrzewanie oraz energooszczędność. Konkurs ma na celu m.in. promocję nowoczesnych, oryginalnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych oraz podkreślenie jakości i bezpieczeństwa wyrobu.

Komfortowa centrala energetyczna Zehnder ComfoBox składa się przede wszystkim z dwóch głównych komponentów: wysokowydajnej centrali rekuperacyjnej Zehnder ComfoAir 550 oraz solankowo-wodnej pompy ciepła. Centrala rekuperacyjna odzyskuje do 95% ciepła z odprowadzanego powietrza przekazując je do powietrza świeżego. Nie tylko zapewnia dopływ czystego powietrza, ale także odprowadza zapachy kuchenne, dym i wilgoć. Pompa ciepła wykorzystuje do ogrzewania pomieszczeń i podgrzewania wody użytkowej energię geotermalną. Zimą ogrzewa wnętrze domu, latem natomiast umożliwia jego schładzanie.

Centrala Zehnder ComfoBox jest łatwa w montażu, a skryte za estetyczną obudową: centrala rekuperacyjna i pompa ciepła, są dostępne od frontu oraz proste w obsłudze i konserwacji. Zintegrowany z centralą naścienny panel sterujący z przejrzystym menu w języku polskim pozwala na bezproblemowe sterowanie urządzeniem oraz ustawienie odpowiedniego trybu pracy.

Źródło i zdjęcie: Informacja prasowa

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT