Mitsubishi Electric nagradza Zymetric

Jak co roku koncern MITSUBISHI ELECTRIC przyznał nagrody dla najlepszych europejskich Dystrybutorów za wkład w rozwój marki oraz wyniki sprzedaży.

Mitsubishi Electric nagradza Zymetric

Firma Zymetric - jako Generalny Dystrybutor marki w Polsce już po raz trzeci, została wyróżniona spośród 11 krajów, za najlepsze wyniki sprzedaży urządzeń w Europie Wschodniej.

Niewątpliwie do 40% wzrostu sprzedaży względem roku poprzedniego przyczyniła się akcja wizerunkowa marki Mitsubishi Electric, którą firma Zymetric prowadziła przez cały sezon 2010. Akcja pod hasłem: "Odkryj nowe zmysły - dotknij natury rzeczy" skierowana była do partnerów Spółki i miała na celu nie tylko podkreślenie wyjątkowości i wysokiej jakości klimatyzatorów Mitsubishi Electric, ale także zakładała dostarczenie niezapomnianych emocji i budowanie jak najlepszych relacji z partnerami Zymetric.

Nagrodami głównymi w programie była możliwość weekendowej jazdy autami: BMW Z4 oraz Mini Cooperem. Natomiast pod koniec stycznia br. w Hotelu Mazurkas pod Warszawą został zorganizowany bal karnawałowy wieńczący akcję "Odkryj nowe zmysły - dotknij natury rzeczy".

Zaproszeni Goście mogli odkryć wszystkimi zmysłami markę Mitsubishi Electric, gdyż właśnie na zmysłach zostały oparte dostarczane podczas całego wieczoru atrakcje. Na bal zostali także zaproszeni przedstawiciele koncernu Mitsubishi Electric z Niemiec, którzy osobiście podziękowali partnerom Zymetric za wkład w rozwój marki w Polsce.

źródło i zdjęcie: wentylacja.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT