Robobat Polska nagrodzony podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach

Firma Robobat Polska została uhonorowana nagrodą za zajęcie drugiego miejsca w konkursie "Efektywny przedsiębiorca/firma". Uroczystość miała miejsce w na początku czerwca, podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Organizatorem konkursu była Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Robobat Polska nagrodzony podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach

Robobat Polska należy do grona innowacyjnych przedsiębiorstw nieustannie poszukujących nowych możliwości rozwoju oraz zwiększających swoją konkurencyjność. W tym celu wykorzystuje również możliwość dofinansowania realizowanych przedsięwzięć z funduszy unijnych. Programy unijne pozwoliły na zintensyfikowanie inwestycji w rozwój nowych technologii i oprogramowania, wdrożenie nowoczesnej infrastruktury informatycznej oraz na poszerzenie działań promocyjnych zagranicą. Fundusze unijne zostały również wykorzystane do sfinansowania cyklu specjalistycznych szkoleń dla kadry pracowniczej Biur Projektowych będących klientami Robobat Polska.

Podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach Robobat Polska przyznano wyróżnienie m. in. za projekty:

- System ekspertowy wspomagający projektowanie budynków ekologicznych;
- Zwiększenie konkurencyjności biur projektowych poprzez szkolenia w zakresie obsługi oprogramowania branżowego;
- Wzrost konkurencyjności Firmy Informatycznej Robobat Polska  poprzez Wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością;
- Wprowadzenie innowacji produktowej w Firmie Informatycznej Robobat Polska.

Ideą konkursu jest popularyzacja innowacyjnych rozwiązań w biznesie oraz efektywnego wykorzystania środków unijnych, w tym promowanie nowatorskich projektów realizowanych przez beneficjentów PARP w ramach uzyskanego wsparcia w perspektywie finansowej 2004-2006 oraz 2007-2013.

źródło i zdjęcie: Informacja prasowa

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT