Złoty Instalator dla firmy Makroterm

"Integrator - inteligentny system zarządzania energią" otrzymał statuetkę Złotego Instalatora w konkursie organizowanym przez wydawcę miesięcznika "Polski Instalator" oraz Polską Korporację Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji.

Złoty Instalator dla firmy Makroterm

W konkursie ocenie poddawane są wyroby, opracowania technologiczne i konstrukcyjne stosowane w szeroko rozumianej branży instalacyjnej. Charakteryzują się one wysokimi walorami technicznymi, użytkowymi, estetycznymi, ekologicznymi, jakością i niezawodnością w działaniu. Złoty Instalator dla firmy Makroterm to wielkie wyróżnienie dla spółki, która jest zaledwie kilka lat na rynku techniki grzewczej.

Integrator - Inteligentny System Zarządzania Energią harmonizuje i optymalizuje pracę źródeł ciepła. Łącząc energię z Turbokominka i kotła gazowego automatycznie przekierowuje ją do ogrzewania wody użytkowej lub pomieszczeń. Jednocześnie podnosi niezawodność układu grzewczego i ogranicza jego awaryjność. Dodatkowo ułatwia montaż całej instalacji i zapewnia jej modułową rozbudowę.

źródło i zdjęcie: makroterm.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT