Nowość - kominki elektryczne Mozart

Kominki elektryczne Mozart marki Optiflame pozwolą nam rozkoszować się uspokajającym pięknem płomieni, bez konieczności martwienia się o długotrwały remont, prawidłowe odprowadzanie spalin czy w końcu o zapas drewna, wynoszenie popiołu czy kłopotliwe czyszczenie.

Nowość -  kominki elektryczne Mozart

Kominki elektryczne Mozart marki Optiflame to linia wolnostojących kominków elektrycznych z unikalnym efektem płonących polan. Seria ta łączy w sobie elegancką klasykę z nowoczesnym designem, dzięki czemu kominki rodziny Mozart odnajdą się w każdym pomieszczeniu, bez względu na to, czy jest to przytulny gabinet czy też minimalistycznie urządzony salon. W skład kolekcji wchodzą trzy modele: Mozart, Mozart Biała Perła oraz Mozart Black, różniące się od siebie kolorystyką obudowy kominka.

Biała Perła to zestawienie lśniącej bieli z wnętrzem imitującym czarny marmur, które doskonale będzie prezentować się w nowocześnie urządzonym pokoju, gdzie kontrast kolorystyczny połączony z ciepłym blaskiem płomienia może dać olśniewający efekt. W tego typu pomieszczeniach również doskonale sprawdzi się model Mozart Black, którego pokryta czarnym, fortepianowym lakierem obudowa otacza wkład w barwie matowej czerni.

Dla tych, którzy cenią sobie klasyczne piękno i przytulność stworzono natomiast kominki elektryczne Mozart, które utrzymano w naturalnej kolorystyce drewna olchy, dzikiej gruszy oraz ciemnego orzecha. Ten model doskonale odnajdzie się w nastrojowej bibliotece bądź gabinecie wyłożonym boazerią i sprawi, że spędzone tam chwilę zyskają nowego, mistycznego wręcz wymiaru i poczucia intymności.

Choć design linii Mozart nie jest pozbawiony klasycznych akcentów, to technologia kryjąca się pod jej eleganckimi kształtami jest jak najbardziej nowoczesna. Unikalny efekt płonących polan opracowany przez firmę Glen Dimplex napełni każdy pokój delikatnym blaskiem, dając wrażenie obcowania z prawdziwym ogniem. Dzięki zastosowaniu termowentylatora o mocy grzewczej 2kW, doznanie to możemy dodatkowo wzbogacić o poczucie promieniującego od kominka ciepła.

Co więcej, efekt płomieni jest całkowicie niezależny od funkcji grzewczej, dając nam w ten sposób możliwość wyboru, czy chcemy podnieść panującą w pokoju temperaturę, wzmocnić panujący nastrój czy też uzyskać obie rzeczy jednocześnie. Dodatkowo, wszystkie elementy sterujące, w tym wygodny przełącznik mocy grzewczej, ukryte są za ruchomą osłoną, co jeszcze bardziej potęguje wrażenie, że mamy do czynienia z prawdziwym kominkiem.

źródło i zdjęcie: informacja prasowa

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE