PRODUCENCI
Glen Dimplex Polska
ul.Strzeszyńska 33, 60-479  Poznań
tel. 61 842 58 05

Grupa Glen Dimplex jest największym na świecie producentem elektrycznych urządzeń grzewczych i wyłącznym dystrybutorem kominków elektrycznych marki Optiflame, przynoszących w pełni trójwymiarowy efekt płomienia i dymu. Tę doskonałą iluzję ognia zapewnia kominkom technologia Opti-Myst.

Grupa Glen Dimplex to największy na świecie producent elektrycznych urządzeń grzewczych oraz jeden z wiodących specjalistów w dziedzinie pomp ciepła.

Marka Dimplex posiada ponad 30-letnie doświadczenie w rozwoju innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska systemów pomp ciepła wykorzystujących wodę gruntową, glebę i powietrze zewnętrzne jako źródło energii cieplnej. Międzynarodowy certyfikat jakości dla pomp cieplnych DACH/EHPS to gwarancja najwyższej jakości we wszystkich obszarach stosowania. System zarządzania jakością wg normy DIN EN ISO 9001 zapewnia ponadto niezmiennie wysoką jakość produktów Dimplex.

Wszystkie kominki Optiflame mają stuprocentową wydajność energetyczną, dzięki czemu nie ma strat ciepła. A ponieważ efekt świetlny działa niezależnie od ogrzewania, lokatorzy mogą się cieszyć relaksującym efektem płomienia przez cały rok.

Mieszkania wyposażone w kominek postrzegane są przez potencjalnych nabywców jako bardziej atrakcyjne i prestiżowe. Montaż kominków elektrycznych Optiflame w nowo powstających obiektach pozwala w prosty i skuteczny sposób podnieść ich wartość. Jest to tym łatwiejsze, że kominki elektryczne nie wymagają przewodu kominowego czy wentylacyjnego, w związku z czym mogą być montowane w dowolnym miejscu, wystarczy jedynie dostęp do gniazda elektrycznego.

Marka Optiflame obejmuje:

  • Kominki z trójwymiarowym efektem płomienia i dymu
  • Gamę nowoczesnych kominków do montażu ściennego
  • Linię kominków wyposażonych w eleganckie obudowy odpowiednie dla każdego wnętrza i stylu
  • Współczesne i tradycyjne modele przeznaczone do montażu w obudowach
  • Linię nowoczesnych i tradycyjnych kominków które mogą być ustawione w dowolnym miejscu.

Oferta produktów Dimplex obejmuje również systemy wentylacji, systemy ogrzewania akumulacyjnego, bezpośredniego oraz urządzenia przygotowania ciepłej wody. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.dimplex.pl

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT