Kominki elektryczne Bizet oraz Bizet Light

Bizet oraz Bizet Light marki Optiflame to kominki elektryczne przeznaczone do montażu ściennego. W kominku Bizet Light dwustronna rama nawiązuje barwą do piękna naturalnego drewna - orzecha i dębu.

Kominki elektryczne Bizet oraz Bizet Light

Model Bizet został wyposażony w dwustronną, wymienną ramę w kolorze czerni i bieli, która zestawiona została z ramką czołową w kolorze satynowanego srebra. Urok Bizet Light podkreśla podświetlenie diodami LED. Dzięki realistycznemu efektowi płomienia z paleniskiem imitującym płonące polana, oba kominki pozwolą cieszyć się iluzją ognia, a wbudowany termowentylator o mocy 2 kW (z możliwością sterowania za pomocą termostatu lub przełącznika mocy grzewczej) zapewni nam przyjemne ciepło bijące od kominka.

Co więcej, efekt płomienia jest całkowicie niezależny od funkcji grzania, przez co nawet w upalne, letnie noce nie musimy rezygnować z pięknej poświaty jaką daje ogień.

W przeciwieństwie do tradycyjnych kominków, kominki elektryczne Bizet oraz Bizet Light można zamontować w dowolnym pomieszczeniu, bez względu na to, czy jest to dom, czy mieszkanie. Brak konieczności dostosowywania instalacji sprawia, że decydując się na kominek elektryczny marki Optiflame nie nadwyrężymy mocno domowego budżetu, a także unikniemy narażania siebie i domowników na uciążliwe remonty.

Dodatkową zaletą kominków elektrycznych marki Optiflame jest także komfort użytkowania - wyjątkową atmosferą możemy się bowiem cieszyć bez konieczności noszenia drewna, nieprzyjemnego zapachu dymu czy uciążliwego czyszczenia sadzy. Wszystko co musimy zrobić to wcisnąć przycisk na pilocie, a cały pokój zostanie otulony aksamitnym ciepłem i blaskiem płynącym z paleniska.

Kominki elektryczne Bizet i Bizet Light marki Optiflame dostępne są w cenach 1030 i 1180 złotych, każdy o mocy grzewczej 2kW i poborze energii przez efekt optyczny rzędu 130W.

źródło i zdjęcie: informacja prasowa

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT