Fujitsu wyróżnione za urządzenie chłodzące

Klimatyzator ścienny split Fujitsu został wyróżniony medalem MERCURIUS GEDANENSIS. Tytuł ten uzyskał za najlepszy produkt prezentowany na Targach Ciepły Bałtyk w kategorii "Nowe Technologie".

Fujitsu wyróżnione za urządzenie chłodzące

W dniach 16-18 lutego b.r. w Gdańsku na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich odbyły się VI Targi Wyposażenia Hoteli Ciepły Bałtyk. Były to pierwsze targi branży hotelowej przed rozpoczęciem sezonu turystycznego. Równolegle na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich odbyły się także 16. Targi Wyposażenia i Zaopatrzenia Gastronomii i Sklepów GASTROEXPO. Honorowy Patronat nad imprezami sprawowali: Minister Gospodarki oraz Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Udział w tym zintegrowanym projekcie wzięło ponad 100 firm z kraju i zagranicy.

Z myślą o hotelach i pensjonatach firma KLIMA-THERM prezentowała pełną gamę produktów z dziedziny klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania japońskiej marki FUJITSU przeznaczonych do pomieszczeń o zróżnicowanej kubaturze i odmiennej specyfice użytkowej.

Podczas 3-dniowej imprezy profesjonaliści z branży - w tym m.in. właściciele i menedżerowie hoteli, moteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, centrów konferencyjnych, jak również inwestorzy i deweloperzy - mieli możliwość poznania nowoczesnych rozwiązań oraz trendów w zakresie modernizacji, wyposażenia i infrastruktury obiektów HoReCa o zróżnicowanym standardzie.

Na firmowym stoisku KLIMA-THERM można było na żywo obejrzeć urządzenie FUJITSU AWYZ14LB/AOYZ14LB. Ten nowoczesny klimatyzator ścienny typu SPLIT został doceniony przez Komisję Konkursową MTG i wyróżniony medalem MERCURIUS GEDANENSIS za najlepszy produkt prezentowany na targach w kategorii Nowe Technologie.


źródło i zdjęcie: fujitsu.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT