PRODUCENCI
Klima-Therm
ul.Ostrobramska 101A, 04-041  Warszawa
tel. 22 517 36 00

KLIMA-THERM, Generalny Przedstawiciel FUJITSU GENERAL w Polsce, Skandynawii oraz w krajach nadbałtyckich, jest wiodącym dostawcą urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i grzewczych.KLIMA-THERM, firma założona w 1996 roku w Polsce, dziś stanowi Grupę spółek o zasięgu międzynarodowym, w skład której wchodzą: działające na rynku polskim - KLIMA-THERM, FG Poland oraz GAS, a na rynkach zagranicznych - FG Nordic AB w Szwecji (Goeteborg), FG Finland OY z siedzibą w Helsinkach oraz FB Baltics OU w Estonii (Tallin), obejmująca swoim zasięgiem również rynek litewski i łotewski. W roku 2009 zatrudnienie wynosiło ponad 200 pracowników w sześciu krajach, a obroty przekroczyły 150 mln złotych.

Wszystkie podmioty tworzące Grupę KLIMA-THERM wykorzystują bogactwo doświadczeń oraz wiedzy zdobytej w ciągu czternastu lat działalności firmy, jak również czynią ją jednym z największych dostawców i usługodawców branży HVACR. Ugruntowana pozycja lidera rynku w branży klimatyzacyjnej oraz stabilna sytuacja finansowa pozwalają na utrzymanie wysokiego poziomu inwestycji w najnowsze technologie oraz stałe podnoszenie kwalifikacji zatrudnionych osób.

Ważnym krokiem w rozwoju organizacji, stanowiącym naturalną konsekwencję wypracowanej przez lata pozycji oraz będącym wyrazem ambicji w zwiększaniu wartości spółki, było przekształcenie w styczniu 2010 roku firmy KLIMA-THERM w spółkę akcyjną (S.A.). Wydarzenie to zbiegło się w czasie z wdrożeniem w całej Grupie zintegrowanego systemu zarządzania klasy ERP - SAP, który objął swoim zakresem wszystkie procesy biznesowe firmy, w tym proces sprzedażowy.

KLIMA-THERM dostarcza Klientom najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie Klimatyzacji Komfortu oraz systemów Klimatyzacji Przemysłowej dla procesów chłodzenia i oczyszczania w oparciu o urządzenia renomowanych, światowych marek: FUJITSU GENERAL, CLINT, AERIAL, HB COTES.

Jako nowoczesna i odpowiedzialna społecznie firma dbamy, aby nasza działalność była przyjazna dla środowiska naturalnego. Czynnie angażujemy się w budowanie świadomości dotyczącej problemów globalnego ocieplenia i zanieczyszczenia środowiska oraz ograniczania zasobów naturalnych.

Od lat systematycznie pracujemy nad stałym podnoszeniem jakości usług, co przekłada się na wzrost satysfakcji naszych Klientów. Wyrazem tego są przyznawane nam rok rocznie wyróżnienia i certyfikaty, w tym m.in. Certyfikat ISO 9001-2000, „Gazela Biznesu”, „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Złoty Instalator”.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT