Klima-Therm organizuje cykl spotkań dla projektantów

Cykl spotkań dla projektantów systemów klimatyzacyjnych "Biesiady Polskie" zorganizowany przez grupę Klima-Therm, to aż 16 spotkań odbywających się w różnym miastach w Polsce. Każde wydarzenie w cyklu odbędzie się w tradycyjnej, polskiej konwencji.

Klima-Therm organizuje cykl spotkań dla projektantów

Pierwsze spotkanie otwierające cykl "Biesiad Polskich" odbyło się 14 października 2011 r. w Łodzi. Podczas każdego wydarzenia goście zasmakują prawdziwej polskiej kuchni, jak również wprowadzeni zostaną w klimat wyśmienitej zabawy przy dźwiękach muzyki biesiadnej.

Cykl spotkań dla projektantów zorganizowany przez Klima-Therm stanowi kontynuację idei wieczorów tematycznych podkreślających rodowód kluczowych marek produktowych z portfolio KLIMA-THERM. Po cyklu "Wieczorów Japońskich" (Fujitsu) oraz "Włoskich" (Clint), tegoroczna edycja wydarzeń swoim charakterem oraz oprawą nawiązywać będzie do rodzimych produktów sygnowanych marką KLIMOR.

Zorganizowany przez Klima-Therm cykl spotkań dla projektantów systemów klimatyzacyjnych trwać będzie do lutego 2012 r. i odwiedzi 15 miast w całej Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Klima-Therm, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Klima-Therm

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT