Klima-Therm na targach Salmed 2012 w Poznaniu

Grupa Klima-Therm prezentowała urządzenia marki Klimor na terenie MTP podczas Międzynarodowych Targów Wyposażenia i Sprzętu Medycznego Salmed. W trakcie wystawy producentów i dostawców sektora medycznego, przedstawiona została kompletna oferta specjalistycznych urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych Klimor.

Klima-Therm na targach Salmed 2012 w Poznaniu

Międzynarodowe Targi Wyposażenia i Sprzętu Medycznego Salmed, to najważniejsza wystawa producentów i dostawców sektora medycznego w Polsce dedykowana profesjonalnym odbiorcom, w tym m.in. inwestorom branżowym, kadrze zarządzającej placówkami służby zdrowia oraz personelowi lekarskiemu.

Grupa Klima-Therm na targach Salmed 2012 w Poznaniu zaprezentowała ofertę wysoce specjalistycznych urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych marki Klimor, które przeznaczone są dla tzw. technologii czystych - szpitali, zakładów opieki zdrowotnej, przychodni lekarskich, laboratoriów analitycznych i badawczych.

Na stoisku firmy Klimor, zwiedzający zainteresowani inwestycją w profesjonalny system klimatyzacji spełniający restrykcyjne wymagania sformułowane w rozporządzeniach i wytycznych projektowych dotyczących służby zdrowia i pomieszczeń czystych mieli możliwość poznania zalet produktów marki Klimor w wykonaniu higienicznym, w tym obejrzenia dwóch urządzeń w funkcji pracy - modułu recyrkulacyjnego MRH oraz stropu laminarnego NSL.

Produkty te polecane są do zastosowań w obiektach o wysokich wymaganiach w zakresie czystości, utrzymania temperatury i wilgotności powietrza.

Jednym z celów obecności firmy na targach Salmed 2012 w Poznaniu, była budowa świadomości KLIMOR jako wiodącego producenta i dostawcy kompleksowych rozwiązań wentylacyjnych i klimatyzacyjnych dla obiektów użyteczności publicznej.

źródło i zdjęcie: Klima-Therm

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT