"Gazela Biznesu" dla Klima-Therm

XII edycja rankingu "Gazele Biznesu" organizowana przez redakcję dziennika Puls Biznesu, przyniosła wiodącemu dostawcy urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i grzewczych w Polsce firmie Klima-Therm wyróżnienie. Głównym kryterium oceny w tym rankingu stanowią zyski oraz wskaźnik wzrostu obrotów w przedsiębiorstwie.

"Gazela Biznesu" dla Klima-Therm

Firma Klima-Therm została wyróżniona prestiżowym tytułem Gazeli Biznesu 2011 podczas dwunastej edycji rankingu organizowanego przez redakcję dziennika "Puls Biznesu".

Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza wyspecjalizowana w gromadzeniu i opracowywaniu informacji o firmach Coface Poland.

Gazele Biznesu to zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich, małych i średnich firm. O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat. W bieżącej edycji wydarzenia, weryfikowane były wyniki osiągnięte w okresie 2008-2009-2010.

Uroczyste rozdanie pamiątkowych dyplomów i statuetek odbywać się będzie podczas Gali Finałowych w poszczególnych regionach kraju.

O tytuł Gazeli Biznesu 2011 mogła ubiegać się firma, która spełniała wszystkie poniższe kryteria:

  • rozpoczęła działalność przed rokiem 2008 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś,
  • w roku bazowym 2008 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych,
  • w latach 2008-2010 z roku na rok odnotowywała wzrost przychodów ze sprzedaży,
  • w latach 2008-2010 ani razu nie odnotowała straty,
  • umożliwiła analizę swoich wyników finansowych przynajmniej od roku 2008 (publikując je w Monitorze Polskim B albo przekazując dane do Coface Poland albo udostępniając je poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego).

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Klima-Therm, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Klima-Therm

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT