15-lecie Klima-Therm

Firma KLIMA-THERM w tym roku obchodzi 15-lecie istnienia na rynku w Polsce. Z tej okazji w dniu 4 marca br. w Hotelu Ossa Congress & SPA w Rawie Mazowieckiej odbyła się Gala Jubileuszowa KLIMA-THERM.

15-lecie Klima-Therm

Na uroczystości obecni byli partnerzy handlowi firmy, przedstawiciele dostawców z Polski oraz wszyscy pracownicy spółek z grupy, uroczystość KLIMA-THERM zaszczycili także swoją obecnością przedstawiciele zarządu koncernów Fujitsu General oraz Orion Electric.

Daniel Jaśkiewicz - Prezes Zarządu wspólnie z prowadzącym galę Olivierem Janiakiem powitali wszystkich licznie zgromadzonych Gości. W części oficjalnej, w swoim wystąpieniu Prezes przypomniał początki firmy, jej rozwój i sukcesy, a także podziękował pracownikom i partnerom handlowym za lojalność i zaangażowanie.

Po oficjalnych przemowach przyszedł czas na wyróżnienia, nagrody, gratulacje i życzenia. Prezes Jaśkiewicz, Andrzej Walendowicz, Dyrektor Handlowy oraz Przemysław Kukowski Zastępca Dyrektora Handlowego wspólnie podziękowali partnerom, którzy od początku są związani z KLIMA-THERM i konsekwentnie przyczyniają się do budowania silnej pozycji firmy. Z tej okazji za długoletnią i aktywną współpracę zostało wyróżnionych 15 firm. Podziękowania ze strony przedstawicieli zarządu KLIMA-THERM  skierowane zostały także w kierunku firm, które osiągnęły najwyższe wyniki sprzedaży w ubiegłym 2010 roku.

W kategorii "za najwyższą sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych typu Split w roku 2010" nagrodzonych zostało 12 firm, których przedstawiciele już wkrótce będę mieli możliwość zobaczyć fabrykę Fujitsu, usytuowaną w egzotycznej Tajlandii. Właścicielom 6 firm, które w roku ubiegłym konsekwentnie realizowały politykę sprzedaży zmierzającą do sukcesu, w kategorii : "za najwyższą sprzedaż urządzeń z całej oferty KLIMA-THERM w roku 2010" wręczone zostały telewizory LCD.

W części artystycznej gali miał miejsce pokaz polskiego iluzjonisty, laureata wielu międzynarodowych festiwali sztuki iluzji - Macieja Pola, który umilił gościom czas i nastroił do dalszej zabawy. Muzyka, która zagrała po fantastycznie przyjętym programie artystycznym, porwała wszystkich do tańca i nieprzerwanie grała do białego rana.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Klima-Therm, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: klima-therm.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT