30-lecie spółki Galmet

30 lat temu w Głubczycach powstała firma Galmet, która jest dziś jedną z najdynamiczniej rozwijających się podmiotów w branży techniki grzewczej. Na samym początku produkowała wodne grzejniki centralnego ogrzewania, bojlery i ogrzewacze wody. Aktualnie jest liderem w produkcji ogrzewaczy wody w Polsce.

30-lecie spółki Galmet

Początkowo jednoosobowa firma Galmet aktualnie zatrudnia ponad 700 osób i w tym roku obchodzi 30-lecie istnienia na rynku.

Galmet produkuje w halach produkcyjnych o powierzchni 22 tys m2, od dekady posiada całkowicie automatyczną linię do lakierowania proszkowego płaszczy zewnętrznych ogrzewaczy, a w skład jego oferty wchodzą: elektryczne ogrzewacze wody, bojlery z wężownicą do centralnego ogrzewania, wymienniki do kolektorów słonecznych, bufory, kombinowane zbiorniki akumulacji ciepła, kotły c.o., systemy solarne i pompy ciepła.

Galmet to także szereg urządzeń, które doskonalą jakość oferowanych produktów. Wystarczy wymienić roboty spawalnicze, krawędziarki, prasy, rozwijarki, wypalarki plazmowe sterowane numerycznie, by zdąć sobie sprawę, że firma z Głubczyc to naprawdę ogromna skala zjawiska i nieograniczony potencjał w branży.

Po 30 latach obecności na rynku, Galmet może pochwalić się pozycją lidera w produkcji i sprzedaży ogrzewaczy wody w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Galmet, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Galmet

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT