Starmix obchodzi 90-lecie istnienia

Niemiecka firma Electrostar Schöttle GmBH, & co. - właściciel marki Starmix - jeden z największych producentów odkurzaczy przemysłowych na świecie oraz urządzeń współpracujących z elektronarzędziami obchodzi w tym roku 90-lecie działalności.

Starmix obchodzi 90-lecie istnienia
Innowacje z tradycji - hasło to przyświeca strategii działania niemieckiej firmy Electrostar produkującej odkurzacze STARMIX. Hasło to było również motywem przewodnim uroczystości 90-lecia istnienia firmy Starmix. Uroczystość jubileuszowa odbyła się pod koniec maja br. w niemieckim Reichenbach, gdzie mieści się siedziba Starmix.

Oprócz spotkania dealerów z rodzimych Niemiec oraz przedstawicieli krajów importujących urządzenia Starmix zorganizowano "dni otwarte" dla mieszkańców niewielkiego Reichenbach. Zarówno partnerzy, jak i mieszkańcy mogli zobaczyć firmę "od kuchni": linie produkcyjne, dział projektowy, magazyn części zamiennych itp.

90-letnia tradycja przejawia się w dopracowanych szczegółach urządzeń Starmix oraz zastosowanych w nich innowacyjnych rozwiązaniach. Wieloletni proces kształtowania się oferty oraz rozwiązań technicznych opatentowanych przez Starmix uczestnicy mogli poznać zwiedzając muzeum zlokalizowane na terenie firmy.

Firma przygotowała również prezentację odkurzaczy i urządzeń sanitarnych z namiastką możliwości praktycznych. Każdy mógł przetestować działanie przystawki do wiercenia bezpyłowego Bohrfixx, przyglądnąć się działaniu odkurzacza z pompą zanurzeniową, czy poznać metody testowania odkurzaczy (np. szczelności na wodę z zewnątrz).

Efektownym pokazem była prezentacja siły ciągu odkurzacza ISP ARD-1435 EWS Permanent - po przyssaniu odwróconego do góry kołami zbiornika do dużego blatu siła ciągu była w stanie unieść jego 50-kilogramowy ciężar. W ramach spotkania dealerów z Niemiec i całej Europy przygotowano szkolenie, przedstawienie nowości i podsumowania współpracy.

Impreza zorganizowana z okazji 90-lecia istnienia firmy Starmix okazała się cenna, ze względu na  przedstawiciele różnych krajów mogli wymieniać doświadczenia i zasady funkcjonowania rynków lokalnych.

Lange Łukaszuk jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu firmy Starmix na terenie Polski od 2007 roku.

źródło i zdjęcia: langelukaszuk.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT