Nowa seria odkurzaczy IS - Compact marki Starmix

Firma Lange Łukaszuk s.j., wyłączny dystrybutor produktów marki Starmix na polski rynek proponuje jeden z serii nowych, kompaktowych odkurzaczy przemysłowych IS-Compact. To niewielkie urządzenie jest przeznaczone do najcięższych prac z najtrudniejszymi odpadami, takimi jak pyły szlifierskie, wiertnicze lub drzewne.

Nowa seria odkurzaczy IS - Compact marki Starmix

Zalegające w całym domu resztki tynku czy gipsu są nie lada wyzwaniem dla tradycyjnej miotły lub ścierki, odkurzacz IS-Compact marki Starmix poradzi zaś sobie z nimi bez trudu. Odkurzacze przemysłowe marki Starmix serii IS zostały poddane technologicznym modyfikacjom, na skutek których powstała seria nowych odkurzaczy kompaktowych IS - Compact. Odmienione urządzenie, dzięki poprawionej konstrukcji, zyskało jeszcze lepszą funkcjonalność i elegancki wygląd. Warto jednak podkreślić, że pomimo zmniejszenia rozmiaru urządzeń z serii IS, parametry pracy takie jak przepływ powietrza oraz podciśnienie pozostały niezmienione.

Kompaktowe wydanie odkurzaczy przemysłowych marki Starmix to wciąż synonim komfortu i bezpieczeństwa użytkowania, ale przede wszystkim dbałość o higienę miejsca pracy i naszego domu. Seria IS - Compact składa się z dwóch modeli ISC ARD-1425 EWS oraz ISC ARD-1450 EWS, które różnią się od siebie pojemnością zbiornika (odpowiednio 25 oraz 50 litrów), a także wymiarami. W obu odkurzaczach winylowy przewód zasilający zastąpiono gumowym. Zmiana izolacji uodporniła przewód na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, a także poprawiła jego elastyczność. W mniejszym, 25-litrowym modelu zmieniona została konstrukcja zbiornika, która wpłynęła na obniżenie środka ciężkości. Dzięki takiemu rozwiązaniu stał się on bardziej stabilny, a także łatwiej go przemieścić.

Dodatkowo każdy typ odkurzaczy Starmix z serii ISC został wyposażony w akcesoria usprawniające działanie odkurzacza. Wąż ssący, uchwyt ssący oraz przedłużka ze stali nierdzewnej czy dysza szczelinowa to elementy pozwalające otworzyć nowe możliwości użytkowania odkurzacza, a także poszerzające wachlarz wykonywanych prac.

Jedną z ważniejszych zalet jednostki centralnej IS jest możliwość podłączenia rury odkurzacza bezpośrednio do konkretnego elektronarzędzia - są przystosowane i wykorzystywane do pracy ze szlifierką, wiertarką i bruzdownicą. Podczas wiercenia, piłowania czy szlifowania wytwarzane są różnego rodzaju pyły, które przy pomocy odkurzaczy IS - Compact firmy Starmix są absorbowane bezpośrednio z powietrza lub z podłączonego elektonarzędzia. Nowe modele odkurzaczy Starmix zostały przystosowane do pracy na sucho czy mokro i są wyposażone w automatyczny otrząsacz filtra, który czyści go za pomocą impulsów elektromagnetycznych. To zaawansowane technologicznie rozwiązanie zapewnia bezobsługową i komfortową obsługę odkurzaczy podczas współpracy z odpowiednimi elektronarzędziami.

Wszystkie modele z kompaktowej linii IS - Compact marki Starmix cechuje sprawdzona i wysoce skuteczna technologia filtracji oparta o niezawodny, pofałdowany filtr wykonany z poliestru, wykazujący duży stopień zatrzymywania pyłów. Materiał, z którego został wykonany filtr powoduje, że jest on wielokrotnego użytku. Można go prać i suszyć, bez obawy utraty jego właściwości. Łagodny rozruch urządzenia oraz płynne wyłączania przedłużają żywotność odkurzacza. Co więcej pełna kontrola siły ssania podczas pracy powoduje, że oczyszczanie zabrudzonych powierzchni jest bezpieczne i komfortowe.

Odkurzacz przemysłowy ISC w wersji o pojemności 25 litrów kosztuje 1699 złotych, model o pojemności 50 litrów, to wydatek 2439 złotych.

źródło i zdjęcie: informacja prasowa

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT