Odkurzacz IS Permanent firmy Starmix

Odkurzacz przemysłowy IS - Permanent marki Starmix wyznacza nowe standardy w technologii odkurzania. Stworzony na bazie znanych i niezawodnych odkurzaczy z serii IS marki Starmix ukierunkowany jest na ciągłą pracę z trudnymi odpadami przemysłowymi, takimi jak pyły szlifierskie czy pyły wiertnicze.

Odkurzacz IS Permanent firmy Starmix

Autootrząsanie filtrów bez konieczności przerywania pracy urządzenia to jedna z ważniejszych zalet nowego modelu odkurzacza IS - Permanent marki Starmix wprowadzanego na polski rynek przez firmę Lange Łukaszuk s.j.

Odkurzacz przemysłowy IS - Permanent firmy Stamix cechuje nowoczesne wzornictwo oraz innowacyjny system czyszczenia filtrów. Dzięki zastosowaniu dwóch osobnych kaset filtrujących możliwe jest odizolowanie jednego z filtrów od przepływu powietrza w czasie odkurzania i jego czyszczenie za pomocą impulsów elektromagnetycznych. Oznacza to, że w czasie otrząsania jednego z filtrów drugi pracuje bez przerwy.

Rewolucyjny system Permanent Clean zastosowany w serii ISP marki Starmix nie zmusza zatem do przerywania pracy, aby wyzwolić autooczyszczenie filtrów. Jest to cecha, która odróżnia ten model od poprzedniej serii IS Compact. Warto podkreślić, że ta zaleta pozwalająca wyeliminować przerwy w pracy, przyczynia się również do oszczędności czasu i zmniejszenia kosztów pracy. Odkurzacz IS - Permanent firmy Starmix został przystosowany także do współpracy z elektronarzędziem o mocy 2400 W, m.in. wiertarką, szlifierką czy bruzdownicą.

Co więcej odkurzacz ISP wyposażony jest w dwa filtry poliestrowe klasy M o łącznej powierzchni filtrów 8600 cm2. Pojemność samego zbiornika zwiększono do 35 litrów brutto, jednak został on tak skonstruowany, by pasowały do niego również worki papierowe o pojemności 25 litrów. Moc silnika, parametry ssące oraz osprzęt EWS są identyczne jak w serii ISC.

Nowy odkurzacz IS - Permanent firmy Starmix został stworzony z myślą o porządkowaniu profesjonalnych warsztatów pracy, jak również miejsc, w których wszechobecny jest pył, kurz oraz odpady przemysłowe. Opływowy zbiornik odkurzacza osadzony na dużych, solidnych kołach i rolkach pozwala bez przeszkód przemieszczać odkurzacz po różnego rodzaju nawierzchniach, bez obawy o uszkodzenie. Wygodny uchwyt do przenoszenia urządzenia daje także możliwość umieszczenia na nim zwiniętego węża i kabla.

Konstruktorzy pomyśleli także o miejscu na odłożenie dodatkowych akcesoriów potrzebnych podczas każdego sprzątania. Co więcej, panel sterujący odkurzacza jest bardzo łatwy w obsłudze. Pozwala on regulować siłę ssania oraz przełączać tryby pracy: z elektronarzędziem lub funkcja oczyszczania filtrów. Warto także podkreślić, że bezpośredni dostęp do wszystkich podzespołów ułatwia szybką wymianę np. filtra.

W odkurzaczu IS - Permanent marki Starmix zastosowano elektroniczny sensor wyłączający urządzenie nadmiernie wypełnione płynem, który czuwa nad bezpiecznym użytkowaniem. Ta funkcja, a także płynny rozruch wpływają na żywotność silnika. Modele z serii ISP odznaczają się również bardzo cichą praca.

Odkurzacz przemysłowy ISP ARD - 1435 EWS Permanent marki Starmix jest dostępny w cenie około 2189,90 złotych.

źródło i zdjęcie: informacja prasowa

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT