Nowe kotły w ofercie Galmet!

Lato już się kończy i warto pomyśleć o nadchodzącym sezonie grzewczym. Firma Galmet wprowadziła niedawno do oferty dwa nowe modele kotłów. W urządzeniach oznaczonych symbolami: GT KWR ST oraz GT KWR ST PLUS zastosowane zostały praktyczne rozwiązania, które zapewniają podwyższony komfort użytkowania. 

Nowe kotły w ofercie Galmet!

Firma Gamet z nowymi kotłami 

Kotły c.o. typu GT-KWR ST zaprojektowane zostały z myślą o ogrzewaniu budynków użytkowych. Podstawowym paliwem dla tych urządzeń jest drewno opałowe, które można zastępować węglem kamiennym lub ekogroszkiem. Dzięki większym drzwiczkom załadunkowym z zasypem skośnym istnieje możliwość stosowania opału o zwiększonych gabarytach. Nie bez znaczenia jest fakt, że wersja kotła GT KWR ST PLUS ma głębszą o 50 mm komorę spalania. Zapewnia ona dłuższą stałopalność, która przekłada się na większą wygodę użytkowania.

Nowe modele w standardzie wyposażone zostały w ruchomy ruszt mechaniczny do oczyszczania z popiołu rusztu wodnego, który gwarantuje jeszcze dokładniejsze spalanie. Urządzenia chroni solidny korpus ze stali kotłowej: 6mm (21-35 kW), 5mm (16-17 kW). Wysoka wytrzymałość poparta została długim - 36-miesięcznym okresem gwarancji na jego szczelność.

Konstrukcja kotłów umożliwia zastosowanie zestawu nadmuchowego ze sterownikiem ST PiD (z czujnikiem c.w.u. i czujnikiem spalin) lub LUKSUS PiD1 (z czujnikiem c.w.u., i opcjonalnie czujnikiem spalin) albo miarkownika ciągu. Użytkownik ma możliwość zamontowania wentylatora zarówno po prawej, jak i po lewej stronie kotła. Urządzenie posiada także okrągły wylot spalin. Kotły typu GT KWR ST dostępne są w wersjach o mocy 16, 21, 27 i 33 kW, natomiast GT KWR ST PLUS 17, 23, 30, 35 kW, co pozwala na dokładne dopasowanie modelu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Zakup kotła, to inwestycja na lata, dlatego warto zadbać o to, by urządzenie pochodziło od zaufanego producenta. Kotły GT KWR ST oraz GT KWR ST PLUS to wyroby firmy Galmet, przedsiębiorstwa z 30-letnim doświadczeniem i wiodącego gracza na rynku urządzeń grzewczych.

źródło i zdjęcie: Galmet

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Warto przeczytać
Urządzenia i akcesoria grzewcze
Urządzenia i akcesoria grzewcze
Urządzenia i akcesoria grzewcze
Urządzenia i akcesoria grzewcze
Urządzenia i akcesoria grzewcze
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT