Konferencja "Baseny Polskie" z firmą Klimor

Podczas konferencji "Baseny Polskie" z udziałem firmy Klimor, przedstawiono szereg zastosowań antykorozyjnych, jakie powinno się wykorzystać przy produkcji central wentylacyjnych w wykonaniu basenowym tak, aby spełniały one wymogi obiektowe oraz oczekiwania inwestora.

Konferencja "Baseny Polskie" z firmą Klimor

Konferencja "Baseny Polskie" zgromadziła licznych fachowców branży basenowej, m.in. zarządców pływalni, inwestorów, dostawców sprzętu i wyposażenia do basenów. Wydarzenie odbyło się w dniach 24 i 25 listopada 2011 r. w Wągrowcu koło Poznania.

W bogatym programie konferencji "Baseny Polskie" poruszane były takie problemy jak np. projektowanie i realizacja krytej pływalni, poprawa rentowności obiektów basenowych poprzez modernizację systemów energetycznych. Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja "Zabezpieczenia antykorozyjne wentylacyjnych central basenowych", którą wygłosił Dariusz Stefanowskie kierownik produktu w firmie Klimor Sp. z o.o.

Szczególnie interesującym punktem programu konferencji było zwiedzanie wągrowieckiego aquaparku, jako jednego z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Uczestnicy mogli zajrzeć do każdego pomieszczenia i elementu obiektu basenowego. W trakcie obchodu obiektu można było zobaczyć pracujące centrale klimatyzacyjne Klimor w wykonaniu basenowym w maszynowni aquaparku, która znajduje się w podbaseniu.

Uczestnicy konferencji "Baseny Polskie" mieli świetną okazję do zdobycia unikalnej wiedzy branżowej, wymiany doświadczeń i poznania nowinek technicznych oraz technologicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Klimor, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Klimor

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT