Producent systemów wentylacyjnych nagrodzony godłem "Najwyższa Jakość 2011"

Srebrnym godłem "Najwyższa Jakość 2011" została nagrodzona firma Centrum Klima w kategorii produkt. Wyróżnienie otrzymał półelastycznych aluminiowy przewód S-Flex, który stosuje się do tłumienia hałasu w instalacjach klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych.

Producent systemów wentylacyjnych nagrodzony godłem "Najwyższa Jakość 2011"

"Centrum Klima już po raz czwarty została nagrodzona w konkursie Najwyższa Jakość. Bardzo cieszymy się z uzyskanego wyróżnienia, które jest dowodem, że konsekwentne inwestowanie w rozwój technologii, przynosi pożądane efekty i satysfakcję światowych odbiorców. Od lat stawiamy na jakość naszych produktów, a rezultaty naszej pracy doceniane są zarówno przez klientów indywidualnych, jak i specjalistów z branży" - mówi Marek Perendyk, prezes zarządu Centrum Klima SA.

Celem konkursu "Jakość Roku" jest wspieranie, rozwijanie oraz upowszechnianie wśród przedsiębiorstw projakościowego podejścia do biznesu. Podstawowym kryterium wyboru laureatów są m.in.: wdrożone systemy jakości, np. ISO, BRC czy systemy bezpieczeństwa żywności, a także zaangażowanie w stałe podnoszenie jakości przez pracowników przedsiębiorstwa.

Elastyczny przewód aluminiowy S-Flex stosowany jest w budowie instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii produkcji posiada wysokie parametry techniczne, a do jego atrybutów należą wysoka trwałość oraz elastyczność. Duża odporność mechaniczna S-Flex sprawia, że sprawdza się także w obiektach przemysłowych.

Ogólnopolski projekt "Jakość Roku" wspiera merytorycznie Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA - najstarsza polska instytucja państwowa, zajmująca się zagadnieniami związanymi z jakością.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Centrum Klima.

źródło i zdjęcie: Centrum Klima

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT