Projekt instalacji wentylacyjnej gratis od Centrum Klima

Centrum Klima wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów proponuje profesjonalną obsługę z zakresu projektu wentylacji. Klienci przy zakupie central wentylacyjnych firmy Vent Axia do domów o powierzchni do 200 m2, otrzymają projekt instalacji wentylacyjnej za symboliczną złotówkę.

Projekt instalacji wentylacyjnej gratis od Centrum Klima

Centrum Klima jako wyłączny dystrybutor produktów angielskiej firmy firmy Vent-Axia w Polsce, oferuje klientom interesującą propozycję. Od 1 sierpnia 2011 r. wykonanie projektu instalacji wentylacyjnej w domu o powierzchni do 200 m2 będzie kosztowało zaledwie 1 zł. Warunkiem jest zakup central wentylacyjnych z serii Kinetic lub Kinetic Plus, które są zaprojektowane z myślą o mieszkaniach i nowych domach jednorodzinnych.

 Promocyjny projekt instalacji wentylacyjnej od Centrum Klima przewiduje opracowanie wewnętrznych instalacji sanitarnych:

  • instalacja wentylacji mechanicznej
  • wytyczne dla branży elektrycznej (moce dobranych urządzeń)
  • wytyczne dla branży konstrukcji (obciążenia i otworowanie dla przegród budowlanych wynikające z prowadzenia kanałów wentylacyjnych)
  • wytyczne dla branży konstrukcji (obciążenia i otworowanie dla przegród budowlanych wynikające z prowadzenia kanałów wentylacyjnych)
  • uzgodnienia architektoniczne obejmujące rozprowadzenie kanałów wentylacyjnych i dobór elementów nawiewnych i wywiewnych
  • opis techniczny do instalacji
  • przekazanie dokumentacji w 4 egzemplarzach.

"Centrum Klima zawsze dbała o dostarczanie Klientom produktów najwyższej jakości. Zdajemy sobie sprawę z tego, że profesjonalna wentylacja nie jest jeszcze popularna wśród Klientów indywidualnych. Dlatego, aby wyjść naprzeciw potrzebom rynku, postanowiliśmy zaoferować konsumentom kompleksowe rozwiązanie składające się z centrali wentylacyjnej oraz pełnego projektu instalacji. Ponadto, aby ułatwić naszym odbiorcom dostęp do wysokiej jakość wyrobów nawiązujemy współpracę z sieciami handlowymi. Efektem prowadzonych działań jest pojawienie się naszych produktów w marketach Bricomani" mówi Marek Perendyk, prezes zarządu Centrum Klima SA.

Centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła firmy Vent-Axia dostępne są one w trzech modelach: Kinetic, Totus oraz MVHR i zapewniają odzysk ciepła na poziomie odpowiednio: 92%, 90% (wymiennik przeciwprądowy) lub 70% (wymiennik krzyżowy). Rozwiązania zastosowane w centralach wentylacyjnych firmy Vent-Axia umożliwiają automatyczną regulację pracy urządzenia, dzięki czemu zużycie energii - w porównaniu do standardowych central - jest niższe nawet o 25%.

źródło i zdjęcie: centrumklima.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT