Centrum Klima nawiązała współpracę z marketami Bricoman

Od czerwca tego roku produkty Centrum Klima są dostępne w marketach budowlanych Bricoman. Jest to efekt nawiązania współpracy między producentem systemów wentylacyjnych a właścicielem marketów Bricoman.

Centrum Klima nawiązała współpracę z marketami Bricoman

Zawiązanie współpracy Centrum Klima z marketami Bricoman to kolejny krok w zakresie poszerzania kanałów dystrybucji Centrum Klima. Intencją zarządu spółki jest nawiązanie współpracy z kolejnymi sieciami marketów o zasięgu ogólnopolskim.

"Asortyment Centrum Klima wyróżnia się jakością i bardzo wysokimi parametrami technicznymi. Spełnia najwyższe normy skandynawskie czy niemieckie. Polacy coraz bardziej doceniają wysoki standard produktów i rozmysłem wybierają systemy wentylacyjne i klimatyzacyjne do swoich domów. Dlatego zdecydowaliśmy się na nawiązanie współpracy z marketami budowlanymi i zintensyfikowanie sprzedaży do odbiorców indywidualnych. Bricoman to dopiero początek. Chcemy bardzo intensywnie rozwijać się w tym kierunku. Mam nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli poinformować o kolejnych kontraktach z sieciami sklepów. Prowadzone przez nas rozmowy są na zaawansowanym poziomie. Szacuję, że w perspektywie 3 kolejnych lat ten obszar działalności może zwiększyć przychody ze sprzedaży Centrum Klima nawet o kilkanaście procent" - powiedział Marek Perendyk, prezes zarządu Centrum Klima.

Ponad 29,6% przychodów ze sprzedaży pochodzi z produktów własnych Centrum Klima, zaś pozostałe są generowane dzięki dystrybucji produktów innych firm, głównie z rynku europejskiego i azjatyckiego. Centrum Klima - dzięki stabilnej pozycji w branży - ma wyłączność m.in. na sprzedaż elastycznych przewodów wentylacyjnych firmy GLV, klimatyzatorów marki Galanz oraz central wentylacyjnych Vent-Axia renomowanej brytyjskiej firmy.

W latach 2007-2011 Centrum Klima zrealizowała projekty na rzecz prestiżowych odbiorców oraz w znanych lokalizacjach, do których należą instytucje i obiekty użyteczności publicznej, centrale banków, duże centra handlowe, w tym m.in. siedziba PAN, Pałac Prezydencki, Stacja Metra Kabaty, Bank PKO BP, Nordea, Deutsche Bank, Alior Bank, Centrum handlowe Złote Tarasy, Tesco, Carrefour, Toyota Motor Poland, Vistula, Procter&Gamble, Cinema City Warszawa, LG Electronics, Volkswagen.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Centrum Klima, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Centrum Klima

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT