Porozumienie o współpracy między Samsung C&T a Grundfos

Z duńskim i południowo-koreańskim podpisem Samsung C&T oraz Grundfos rozpoczęły bliższą współpracę w zakresie stosowania ekologicznych rozwiązań. Do podpisania umowy między producentem pomp, a jedną z największych na świecie spółek sektora inżynierii i budownictwa doszło w Kopenhadze.

Porozumienie o współpracy między Samsung C&T a Grundfos

Umowa będzie obowiązywać przez trzy lata i daje globalne perspektywy zarówno dla Samsung C&T jak i Grundfos. Zgodnie z zawartym porozumieniem, firmy mają zwiększyć wykorzystanie dotychczas istniejących technologii, przy jednoczesnym wspomaganiu rozwoju nowych rozwiązań budowlanych.

"Ekologia to fundamentalna kwestia dla obu państw - Danii oraz Korei Południowej. Jednak w naszej współpracy chcemy iść dalej, licząc na to, że w przyszłości będziemy w stanie zaproponować zupełnie nowe rozwiązania użytkownikom na całym świecie" powiedział po podpisaniu porozumienia o współpracy między Samsung C&T a Grundfos, Carsten Bjerg - prezes duńskiej spółki.

Podpisanie umowy o współpracy między Samsung C&T a Grundfos, odbyło się w ścisłym związku z forum "Global Green Growth", które miało miejsce w Kopenhadze. Wydarzenie zgromadziło uczestników z ponad 200 firm - liderów sektora publicznego i prywatnego. Głównym tematem forum było to, jak oba sektory mają współpracować na rzecz ekologicznego rozwoju i rozwiązań.

Porozumienie oznacza, że ​​obie firmy będą rozszerzać stosowanie istniejących już technologii, jednocześnie inicjując rozwój nowych, zrównoważonych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie nowoczesnych prac budowlanych.

źródło i zdjęcie: grundfos.com

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT