Zlot Motocyklowy Projektantów Branży Instalacyjnej

W pierwszy weekend września odbył się na Lotnisku w Bednarach k/Poznania pierwszy Zlot Motocyklowy Projektantów Branży Instalacyjnej, który został zorganizowany dla partnerów biznesowych  firmy Grundfos Pompy Sp. z o.o.

Zlot Motocyklowy Projektantów Branży Instalacyjnej

Zlot Motocyklowy Projektantów Branży Instalacyjnej był okazją do podszkolenia swoich umiejętności z jazdy na motorze pod okien instruktorów z Test & Training Safety Centre. W trakcie imprezy można było odbyć kurs pierwszej pomocy oraz sprawdzić się w nietypowych i interesujących konkursach, m.in.: "Szybcy inaczej" czy "Odrzut złej pompy w dal".

Zlot Motocyklowy Projektantów Branży Instalacyjnej miał wsparcie ze strony dilera motocykli Liberty Motors, który udostępnił do testowania motocykle marki BMW, SUZUKI i TRIUMPH.

Uczestnicy Zlotu Motocyklowego Projektantów Branży Instalacyjnej otrzymali imienne Certyfikaty Ukończenia Kursu, oraz Nagrody za zwycięstwa w poszczególnych konkurencjach.

Ideą spotkania zorganizowanego przez producenta m.in. pomp ściekowych i drenażowych z AUTOAdapt, oprócz integracji było propagowanie bezpiecznej jazdy na dwóch kółkach.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Grundfos.

źródło i zdjęcie: Grundfos

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT