Produkty Centrum Klima uzyskały certyfikat instytutu SWEDCERT

Produkty oferowane przez Centrum Klima uzyskały certyfikat instytutu KIWA SWEDCERT w Karlskronie. Atest klasy szczelności otrzymało pełne portfolio stalowych kanałów i kształtek okrągłych produkcji Centrum Klima.

Produkty Centrum Klima uzyskały certyfikat instytutu SWEDCERT

Dotychczas produkty Centrum Klima mogły się poszczycić posiadaniem zaświadczenia wydanym przez Instytut Techniki Budowlanej oraz spełnianiem międzynarodowej normy ISO 9001:2008 potwierdzającej wysoką jakość produktów.

Nowoczesne technologie produkcyjne stosowane przez producenta m.in. centrali wentylacyjnej Kinetic, pozwalają na spełnianie najwyższych norm jakości, również tych wymaganych na rynku Unii Europejskiej. Najbardziej rygorystyczne przepisy w budownictwie obowiązują w Skandynawii, gdzie wyroby Centrum Klima są dostępne na szeroką skalę od 2011 roku.

Uzyskanie przez produkty Centrum Klima certyfikatu instytutu SWEDCERT, potwierdza innowacyjność i wysoki standard produktów Centrum Klima.

SWEDCERT jest uprawniony do certyfikowania produktów, wydawania zaświadczeń pracownikom specjalistycznym, prowadzenia inspekcji, a także kontroli produkcji. Procedury certyfikacji i kontroli są zgodne ze normami jakości SS EN 45011 ISO/IEC 17020 i ISO/IEC 17024 oraz szwedzką ustawą o materiałach wykorzystywanych w budownictwie.

"Priorytetem Centrum Klima jest dostarczanie naszym klientom i kontrahentom najwyższej jakości zarówno na poziomie produktowym, jak i sprzedażowym. Posiadamy nowoczesny park maszynowy i stosujemy zaawansowane technologie, które na bieżąco są udoskonalane i rozbudowywane. Cieszy nas fakt, że wysoka jakość naszych produktów jest zauważana nie tylko w kraju, ale także za granicą, czego efektem jest uzyskany certyfikat i wciąż rosnący eksport. Zamierzamy kontynuować ekspansje zagraniczną. W związku z tym w 2012 roku rozpoczniemy rozbudowę naszego zakładu w celu uruchomienia nowej linii produkcyjnej, co dodatkowo zwiększy nasze możliwości eksportowe" mówi Marek Perendyk, prezes zarządu Centrum Klima SA.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Centrum Klima, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Centrum Klima

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT