Tłumiki prostokątne po testach w niemieckim laboratorium

Tłumiki prostokątne TAP firmy Centrum Klima zostały przetestowane w niemieckim laboratorium firmy Muller-BBM GmbH. Testy były przeprowadzone pod kątem zdolności tłumienia dźwięku i straty ciśnienia, a ich wyniki potwierdziły wysoką jakość produktów.

Tłumiki prostokątne po testach w niemieckim laboratorium

Tłumiki akustyczne płytowe testowane w niemieckich laboratoriach, przeznaczone są do tłumienia hałasu w instalacjach kanałów wentylacji i klimatyzacji.

Obudowa zewnętrzna wykonana jest z blachy stalowej ocynkowanej. Kołnierze przyłączeniowe wykonane są z profili kanałowych DW oraz narożników H. Dzięki temu tłumik akustyczny posiada odpowiednią sztywność i można go w prosty sposób wbudować w instalację kanałową.

Do wielkości jednego z boków 1000 mm stosowany jest profil DW20, powyżej 1000 mm stosowany jest profil DW30. Ramy kulis tłumiących wykonane są z blachy stalowej ocynkowanej oraz są wypełnione materiałem pochłaniającym dźwięki - wełną mineralną.

Tkanina z włókna szklanego, która pokrywa szczelnie kulisy od strony zewnętrznej, zapobiega przedostawaniu się wełny do instalacji kanałowej. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów tłumiących oraz odpowiedni montaż produktu, gwarantuje uzyskanie wysokich parametrów tłumienia.

Centrum Klima daje możliwość wykonania tłumików prostokątnych o indywidualnych wymiarach.

źródło i zdjęcie: Centrum Klima

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT