Centrum Klima Diamentem Forbesa po raz trzeci

Producent oraz dystrybutor systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych - Centrum Klima - już po raz trzeci z rzędu znalazła się wśród "Diamentów Forbesa". Ranking przygotowany przez miesięcznik Forbes we współpracy z wywiadownią gospodarczą Dun&Bradstreet prezentuje prestiżowe grono firm, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.

Centrum Klima Diamentem Forbesa po raz trzeci

Wywiadownia Gospodarcza Dun&Bradsteet przygotowuje listę "Diamentów Forbesa" w oparciu o szwajcarską metodę wyceny wartości firm, uwzględniającą wyniki finansowe oraz wartość majątku. Umożliwia ona pomiar potencjału firm ze względu na wielkość inwestycji oraz zdolność do powiększania sprzedaży i zysków. Centrum Klima znalazła się na 114 pozycji z 129 w rankingu spółek województwa mazowieckiego o przychodach od 50 do 250 mln złotych.

"Bardzo cieszymy się, że po raz trzeci z rzędu udało nam się znaleźć w prestiżowym gronie laureatów Diamentów Forbesa. Uzyskane wyróżnienie jest dowodem na to, że Centrum Klima osiąga znakomite wyniki i dynamicznie się rozwija. W październiku uruchomiliśmy drugą już linię do produkcji kolan zgrzewanych, a do końca 2013 r. na inwestycje w rozwój organiczny zamierzamy przeznaczyć około 45 mln zł" mówi Marek Perendyk, prezes zarządu Centrum Klima SA.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Centrum Klima, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Centrum Klima

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT