SPS Klima otrzymała certyfikaty ISO

Jeden z największych dystrybutorów urządzeń klimatyzacji z ponad 20letnim doświadczeniem na polskim rynku - SPS Klima, otrzymała certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001. Audyt certyfikacyjny przeprowadziła firma SAI GLOBAL.

SPS Klima otrzymała certyfikaty ISO

Dystrybutor produktów takich firm jak Sanyo czy Midea, firma SPS Klima Sp. z o.o. przeszła pozytywnie audyt certyfikacyjny wdrożonego w ubiegłym roku Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskowego na zgodność z normami ISO 9001:2008 oraz 14001:2004.

Audyt certyfikujący został przeprowadzony przez firmę SAI GLOBAL Assurance Services Ltd. Certyfikaty zostały wydane przez niezależny podmiot i są obiektywnym dowodem, że SPS Klima zabiega o doskonalenie jakości obsługi, buduje długotrwałe relacje z Klientami oraz dba o środowisko naturalne.

Równocześnie wdrożenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania, stawia przed SPS Klima zadanie ciągłego doskonalenia i podejmowania działań wskazanych w Polityce Zintegrowanego Systemu Zarządzania, do których należą między innymi: stałe podnoszenie jakości obsługi klientów, doskonalenie zarządzania relacjami z Klientami, podnoszenie kwalifikacji Pracowników, uświadamianie i angażowanie Pracowników do działań na rzecz jakości oraz ochrony środowiska, zapobieganie zanieczyszczeniom środowiska i spełnienie wymagań określonych w Księdze Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, wdrożony w firmie SPS Klima Sp. z o.o., obejmuje wszystkie obszary działania istotne z punktu widzenia ekonomii firmy i relacji z klientami oraz odpowiednie procedury wewnętrzne.

źródło i zdjęcie: spsklima.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT