LG uruchomił nowy serwis poświęcony Akademii Klimatyzacji

Dział Klimatyzacji LG Electronics uruchomił nowy serwis internetowy dedykowany działalności swoich Akademii Klimatyzacji. Można w nim znaleźć m.in. bieżące informacje branżowe związane z działalnością Akademii, kalendarz wydarzeń czy formularz zgłoszeniowy.

LG uruchomił nowy serwis poświęcony Akademii Klimatyzacji

LG posiada już trzy Akademie Klimatyzacji w Polsce - w Gdyni, Warszawie i Wrocławiu, a ich kalendarz wydarzeń jest coraz bardziej dynamicznie zapełniany. Oprócz szkoleń produktowych i branżowych, LG współpracuje również z uczelniami i szeroko pojętą branżą klimatyzacyjno-grzewczą organizując warsztaty i spotkania.

Uruchomiony przez LG serwis poświęcony Akademii Klimatyzacji jest dostępny pod adresem akademiaklimatyzacji.lge.pl i służyć do bieżącego komunikowania o wszystkich wydarzeniach zaplanowanych w Akademiach, a także ułatwić wybór i zgłoszenie na szkolenie.

Strona prezentuje aktualny kalendarz wydarzeń dla każdej Akademii Klimatyzacji na kilka miesięcy w przód, a co najważniejsze zawiera prosty formularz zgłoszeniowy on line, dzięki któremu rejestracja na szkolenie jest bardzo łatwa i szybka.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy LG Electronics, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: LG Electronics

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT