Nowy sezon szkoleń w Akademia Klimatyzacji LG

Akademia Klimatyzacji LG to międzynarodowy projekt, którego celem jest stałe podnoszenie kwalifikacji wśród specjalistów i profesjonalistów branży klimatyzacyjno-grzewczej poprzez organizację cyklicznych szkoleń i spotkań.

Nowy sezon szkoleń w Akademia Klimatyzacji LG

Nowy sezon szkoleń w Akademii Klimatyzacji LG

W Polsce, LG Electronics posiada 4 Akademie Klimatyzacji: w Warszawie, Wrocławiu, Gdyni i Chorzowie. Wszystkie ośrodki oferują w pełni wyposażone sale wykładowe oraz sale zajęć praktycznych, w których zainstalowane zostały: klimatyzatory serii ArtCool Inverter, systemy Multi Inverter, systemy Multi V, pompy ciepła Therma V, moduły grzewcze Hydro Kit oraz systemy oświetlenia LED i PLS. Taki układ pozwala pozyskaną wiedzę na temat najnowszych trendów i rozwiązań technicznych w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania uzupełnić o zajęcia montażowo-serwisowe.

Szkolenia są prowadzone przez profesjonalistów dla profesjonalistów: dystrybutorów, handlowców, projektantów, instalatorów, serwisantów branży HVAC. Zdobyte nowe kwalifikacje zawodowe potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami.

Nowy sezon szkoleń trwa od września 2013. Terminy szkoleń we wszystkich Akademiach są już publikowane w naszym serwisie. Zapraszamy do odwiedzenia kalendarza szkoleń i zarejestrowania się na wybrane szkolenie poprzez wypełnienie formularza on-line.

Szkolenia LG

Podstawowa działalność wszystkich Akademii Klimatyzacji LG to organizacja specjalistycznych szkoleń produktowych (techniczno-serwisowych) i projektowych.

Tematyka szkoleń:

  • SAC - Klimatyzatory komercyjne i multi. Szkolenie autoryzacyjne dla instalatorów, serwisantów. Poziom podstawowy.
  • Multi V I stopnia - Szkolenie z zakresu montażu systemów Multi V.
  • Multi V II stopnia - Szkolenie z zakresu instalacji i serwisowania systemów klimatyzacji Multi V. Szkolenie dedykowane wyłącznie dla dystrybutorów i partnerów handlowych LG posiadających podpisaną umowę serwisową.
  • LGMV – program serwisowy. Szkolenie dla serwisów posiadających program serwisowy LGMV.
  • LATSCAD - program doboru urządzeń oraz projektowania przy użyciu programu AUTO CAD. Szkolenie dla projektantów.

Nowe szkolenia na okres wrzesień - grudzień 2013 (Akademia Klimatyzacji LG w Warszawie)

  • Podstawy klimatyzacji w teorii i praktyce - Podstawowe zagadnienia z zakresu klimatyzacji. Szkolenie dla dystrybutorów, partnerów handlowych, początkujących instalatorów i serwisantów. Poziom podstawowy.
  • Budowa, działanie i eksploatacja sprężarek i wymienników ciepła - Szkolenie dla dystrybutorów, partnerów handlowych, początkujących instalatorów i serwisantów. Poziom podstawowy.
  • Aspekty prawno-organizacyjne działalności instalacyjnej i montażowej - Szkolenie dla właścicieli firm budowalno-instalacyjnych, inwestorów oraz wykonawców.

Zapraszamy: partnerów handlowych, projektantów, instalatorów, serwisantów. Szkolenia dla instalatorów i serwisantów kończą się przyznaniem imiennego certyfikatu „Autoryzowanego Instalatora LG” ważnego przez 12 m-cy. Szkolenia są bezpłatne. Przyjazd na koszt własny. Szkolenia odbywają się w godzinach 9.00 - 16.00 w wyznaczonych terminach (kalendarz szkoleń: Chorzów, Gdynia, Warszawa, Wrocław). W przerwie zajęć zapraszamy na lunch.

źródło i zdjęcie: LG Electronics

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT