Prezentacja nowych produktów LG na targach CLIMATIZACION 2011

Na wystawie w Madrycie LG przestawiło swoje plany dotyczące zwiększenia udziału w komercyjnych systemach klimatyzacji m.in poprzez system Multi V III, nowy model Therma V i urządzenia wentylacyjne (AHU).

Prezentacja nowych produktów LG na targach CLIMATIZACION 2011

LG na targach CLIMATIZACION 2011 zaprezentowało nowe produkty, przedstawiło swoje plany na europejskim rynku oraz rozwiązania energetyczne.

Multi V III posiada współczynnik wydajności sięgający 4,58 oraz długości instalacji do 1000 m. Ponadto klimatyzator LG H-Inverter i nowy kompressor znacznie zwiększył wydajność w systemach Multi V III, co wpływa na zmniejszenie zużycia energii nawet o 11 procent w porównaniu z poprzednimi modelami.

Therma V, pompa ciepła powietrze - woda, jest jednym z kluczowych rozwiązań LG, który był na wystawie w Madrycie. Korzystanie z technologii, która zdobyła nagrodę Innovation Award na Expo AHR w Las Vegas, Therma V jest cztery razy bardziej wydajna niż tradycyjne urządzenia grzewcze.

LG przedstawiło również Air Handling Unit (centrala), której system zintegrowanego sterowania pozwala użytkownikom zarządzać klimatyzacją dla całego budynku. Centrala zapewnia doskonałe ogrzewanie, chłodzenie oraz oszczędność energii.

LG mając pełną linię systemów klimatyzacji planuje przekształcić się w kompleksowego dostawcę rozwiązań dla rynku europejskiego. Przez duże inwestycje, LG buduje swoje działania w oparciu o R & D oraz laboratorium testowe w północnej Francji, gdzie LG dostosowuje swoje produkty do potrzeb konsumentów europejskich. LG EnergyLab ma również na celu jeszcze bardziej zwiększyć niezawodność produktów LG, aby były przygotowane do pracy w każdych warunkach pogodowych.

LG realizuje projekt "3 2 1 Project", gdzie zapowiada reakcję serwisu w ciągu trzech godzin, kompletne naprawy w ciągu dwóch dni oraz dostarczenie wszystkich niezbędnych części w ciągu jednego dnia.

Zapraszam do zapoznania się z zakładką firmy LG Electronics, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: lg.wienkra.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
LG ELECTRONICS Polska Sp. z o.o.
LG ELECTRONICS Polska Sp. z o.o.
LG ELECTRONICS Polska Sp. z o.o.
LG ELECTRONICS Polska Sp. z o.o.
LG ELECTRONICS Polska Sp. z o.o.
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT