Zmiany w Zarządzie spółki SPS KLIMA

Rada Nadzorcza SPS Klima powołała z dniem 21 sierpnia 2013 r. na funkcję Prezesa Zarządu Mariusza Białka. Decyzja ta jest częścią długofalowej strategii organizacyjnej mającej zapewnić firmie dynamiczny rozwoju marek MIDEA i THERMOCOLD na polskim rynku oraz umocnienie pozycji firmy SPS KLIMA w segmencie klimatyzacji komercyjnej i przemysłowej.

Zmiany w Zarządzie spółki SPS KLIMA

Pan Mariusz Białek jest ekspertem w zarządzaniu przedsiębiorstwami w Polsce i Europie. Jego wykształcenie w zakresie zarządzania i sprzedaży poparte jest wieloletnim wielobranżowym doświadczeniem. Zrozumienie mechanizmów rynkowych połączonych z umiejętnościami zarządzania zespołami fachowców gwarantuje, iż pod jego Zarządem SPS Klima dynamicznie zwiększy swój udział w polskim rynku HVAC.

Planowane zmiany SPS Klima odzwierciedlają koncentrację firmy na kliencie, które polegają na przyspieszeniu innowacji, wprowadzaniu nowych projektów, podnoszeniu jakości produktów, technik sprzedażowych, optymalizacji strategii ukierunkowanych na rynek ("go-to-market") oraz skupieniu większej uwagi na łańcuchu dostaw.

SPS Klima wkracza w nowy etap działalności. Jesteśmy w trakcie wprowadzania istotnych zmian w sposobie oraz zakresie działania. Dynamicznie zmieniający się rynek HVAC tworzy duże możliwości rozwoju, mówi Mariusz Białek.

źródło i zdjęcia: SPS KLIMA

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT