Junkers nagrodzony Złotym Laurem Klienta

Junkers został nagrodzony Złotym Laurem Klienta za gazowe przepływowe ogrzewacze wody. Firma została już po raz siódmy wyróżniona w ogólnopolskim plebiscycie popularności marek i produktów.

Junkers nagrodzony Złotym Laurem Klienta

Producent systemów grzewczych otrzymał także nagrodę Złotego Instalatora za technologię inteligentnego, hybrydowego sterowania współpracą systemu solarnego i kotła gazowego Solar ControlUnit Inside. Każda dotychczasowa edycja konkursu przyniosła Junkersowi wyróżnienia.

Złoty Laur Klienta firma Junkers otrzymała za gazowe przepływowe ogrzewacze wody.

W ogólnopolskim plebiscycie Laury Konsumenta oraz Laury Klienta przyznawane są w oparciu o sondaż popularności, usług i marek w ponad 300 kategoriach. Klienci w głosowaniu telefonicznym, za pośrednictwem stron internetowych oraz odpowiadając na działania grup ankieterskich zlokalizowanych w kluczowych punktach miast i centrach handlowych na terenie całego kraju wybierają najbardziej cenione przez siebie marki oraz produkty.

W tegorocznej jesiennej edycji konkursu o statuetkę Złotego Instalatora Junkersowi przyznano nagrodę za technologię inteligentnego, hybrydowego sterowania współpracą systemu solarnego i kotła gazowego Solar ControlUnit Inside. System ten, umożliwiający maksymalne wykorzystanie energii słonecznej, znalazł zastosowanie w kotłach kondensacyjnych Junkersa wyposażonych w automatykę Bosch Heatronic® 3.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Junkers, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Junkers

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT