Gruntowe pompy ciepła Junkers nagrodzone

Gruntowe pompy ciepła TM-1 firmy Junkers zostały najlepszym produktem 2011 r. w kategorii systemy grzewcze. Nagroda jest przyznawana przez czytelników magazynu Systemu instalacyjne, który jest organizatorem konkursu.

Gruntowe pompy ciepła Junkers nagrodzone

Gruntowe pompy ciepła typu TM-1 marki Junkers zwyciężyły w kategorii Systemy grzewcze konkursu "System instalacyjny 2011", którego celem jest zbadanie opinii profesjonalistów na temat nowości rynkowych.

Konkurs jest przeprowadzany na drodze głosowania czytelników na produkty nominowane w 9 kategoriach, m.in. automatyka, wentylacja, kotły grzewcze, pompy, rury, systemy grzewcze, technika gazowa czy technika sanitarna. W tegorocznej edycji w kategorii Systemy grzewcze zostało nominowanych 17 produktów wprowadzonych na rynek w 2011 roku.

Statuetka "System instalacyjny 2011" roku dla Junkersa świadczy o popularności i uznaniu, jakim cieszą się produkty tej marki wśród końcowych użytkowników, ale też wśród profesjonalistów branży instalatorskiej. Jest ona również dobrym wskaźnikiem wysokiej rozpoznawalności produktów Junkers na rynku.

Nagrodzone gruntowe pompy ciepła firmy Junkres wykorzystują ciepło gruntu do ogrzewania domów i podgrzewania wody. Produkowane są w zakresie od 6 do 11 kW, dostarczają energię cieplną do instalacji grzewczej budynku i jednocześnie podgrzewają ciepłą wodę użytkową w zintegrowanym w jednej obudowie zasobniku c.w.u. o pojemności 163 dm3 dobranym specjalnie dla czteroosobowej rodziny.

źródło i zdjęcie: Junkers

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT