Laury Konsumenta dla Junkersa

W tegorocznej, szóstej edycji ogólnopolskiego konkursu "Laur Konsumenta", Junkers został wyróżniony w każdej z kategorii urządzeń grzewczych, tj. za urządzenia i systemy grzewcze, przepływowe ogrzewacze wody, kolektory słoneczne płaskie oraz pompy ciepła.

Laury Konsumenta dla Junkersa

W kategorii przepływowych ogrzewaczy wody Junkers już piąty raz z rzędu zdobył najwyższe wyróżnienie, otrzymując ogólnopolskie złote godło "Laur Konsumenta 2010". Po raz drugi z kolei nagrodzono płaskie kolektory słoneczne, które w tym roku otrzymały srebrny Laur Konsumenta, poprawiając o jedną lokatę swój wynik z roku ubiegłego. Klienci biorący udział w badaniu docenili również urządzenia i systemy grzewcze, dzięki czemu Junkers już trzeci raz został nagrodzony srebrem. W tegorocznym projekcie stworzono nową oddzielną kategorię dla pomp ciepła, w której Junkers otrzymał brązowe godło "Laur Konsumenta 2010".

Laur Konsumenta jest największym konkursem konsumenckim w kraju. Badania ankietowe oraz specjalny program do głosowania, wskazują liderów popularności w kilkuset kategoriach produktowych. Wartość sondażu jest szczególnie cenna, ponieważ udział w nim biorą konsumenci i to właśnie oni oddają głosy na poszczególne marki, usługi, czy też produkty. W tegorocznej edycji konkursu brano pod uwagę zarówno sondaż (swoje głosy można oddawać korzystając z komunikatorów skype oraz gadu-gadu, wypełniając formularz lub przesyłając e-mail), jak i głosowanie czytelników "Rzeczy o Biznesie", dodatku do Rzeczpospolitej, który ukazuje się w ostatnich dniach każdego miesiąca.

Przeprowadzone badania odzwierciedlają panujące na rynku tendencje i mają na celu określenie poziomu popularności produktów i usług. W obszarze zainteresowań sondażu leży przede wszystkim znajomość marki oraz podstawowe opinie na jej temat. "Laur Konsumenta" wskazuje producentom i dystrybutorom najchętniej kupowane w swojej grupie artykuły oraz potwierdza dobre opinie Polaków o produkcie i marce.

źródło i zdjęcie: junkers.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT