Wydłużenie gwarancji na solary firmy Junkers

Kolektory słoneczne marki Junkers zakupione po 1 marca br. objęte będą pięcioletnią gwarancją. Warunkiem zachowania wydłużonej gwarancji na solary firmy Junkers jest dowód zakupu, wypełniona karta gwarancyjna oraz instalacja urządzeń dokonana przez osobę z odpowiednimi uprawnieniami.

Wydłużenie gwarancji na solary firmy Junkers

Kolektory słoneczne płaskie z linii Comfort, Excellence i Compact, zakupione po 1 marca br. objęte zostaną pięcioletnią gwarancją. Decyzja Junkersa o wydłużeniu okresu gwarancyjnego podyktowana została dbałością o maksymalny komfort użytkowników kolektorów. Aby zachować pięcioletni okres gwarancyjny, użytkownik zobowiązany jest zachować dowód zakupu urządzenia i prawidłowo wypełnioną kartę gwarancyjną.

Wymagane jest również, aby montaż, rozruch i uruchomienie instalacji solarnej wykonane były zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami oraz zaleceniami producenta. Osoba instalująca kolektory słoneczne musi posiadać odpowiednie uprawnienia. Warunek ten wynikający z troski o klienta ostatecznego, pozwoli na sprawne funkcjonowanie instalacji i maksymalne wykorzystanie energii słonecznej w celach grzewczych.

W zależności od przeznaczenia oraz możliwości aranżacji, Junkers posiada szeroką ofertę płaskich kolektorów słonecznych: do solarnych systemów podgrzewania wody użytkowej, wspomagania centralnego ogrzewania oraz do podgrzewania wody basenowej.

Najnowsza linia kolektorów płaskich marki Junkers - Compact, przeznaczona jest do podgrzewania wody użytkowej i podgrzewania wody basenowej. Niewielkie rozmiary urządzeń dają duży wybór miejsca ich montażu. Mała waga oraz system połączeniowy wykorzystujący złączki zaciskowe zapewniają szybką instalację kolektorów.

Łatwy montaż cechuje wszystkie kolektory słoneczne Junkersa. W ofercie znaleźć można akcesoria umożliwiające instalację zestawu solarnego na dowolnej połaci dachowej pokrytej takim materiałem, jak dachówka ceramiczna, cementowa, blacha lub gont. Kolektory można zamontować w pionie lub poziomie, w linii dachu i na dachu, na dachu ukośnym, płaskim, na fasadzie lub konstrukcjach wolnostojących.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Junkers, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: junkers.com/pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT