Laur Konsumenta dla firmy Viessmann

Firma Viessmann Sp. z o. o. po raz kolejny została nagrodzona Laurem Konsumenta 2011. Godłem "Odkrycie roku" odznaczono stację uzdatniania wody Aquahome oraz filtr do wody Aquacarbon.

Laur Konsumenta dla firmy Viessmann

Firma Viessmann wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów wobec jakości wody wodociągowej wprowadzając do oferty nowoczesną stację do uzdatniania wody Aquahome oraz filtr Aquacarbon. Dzięki nim woda zostaje oczyszczona ze wszystkich niechcianych związków chemicznych, co znacznie podnosi jej jakość.

Obydwa urządzenia już znalazły duże uznanie, zdobywając tytuł "Odkrycie Roku 2011" w prestiżowym konkursie Laur Konsumenta, który jest największym w Polsce sondażem popularności produktów i marek, w którym o przyznaniu nagrody decydują sami konsumenci.

Za największą zaletę stacji Aquahome uznano oszczędność. W porównaniu z innymi urządzeniami służącymi do uzdatniania wody, zużywa ona o ok. 50% mniej materiałów eksploatacyjnych. To dzięki przeciwprądowemu systemowi regeneracji, pozwalającemu na oczyszczanie złoża zaczynając od pokładów zanieczyszczonych najbardziej, co skutkuje mniejszym zużyciem wody i soli do regeneracji.

Stosując Aquahome zużycie detergentów zmniejsza się nawet o 60%, a dodatkowo spadają też koszty związane z ogrzewaniem i eksploatacją urządzeń AGD. Natomiast filtry Aquacarbon oczyszczają wodę do poziomu nawet 20 mikrometrów, dzięki czemu eliminują zapach chloru i zdecydowanie poprawiają jakość wody.

Ponieważ wyboru dokonują sami klienci, Laur Konsumenta dla firmy Viessmann odzwierciedla tendencje na rynku i jest potwierdzeniem dobrej opinii Polaków o produkcie i marce.

źródło i zdjęcie: viessmann.pl

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT