Grupa Armatura zdobywcą Medalu Europejskiego

Finał XXII edycji konkursu dla Wyrobów i Usług, organizowanego przez Business Centre Club odbył się w Warszawie. W prestiżowym przedsięwzięciu komisja weryfikacyjna doceniła wysoką jakość i funkcjonalność oraz walory estetyczne deszczowni Solaris firmy Grupa Armatura.

Grupa Armatura zdobywcą Medalu Europejskiego

Nowoczesną deszczownię Solaris Grupy Armatura nagrodzono Medalem Europejskim. Nagrodę odebrał prezes zarządu Grupa Armatura Konrad Hernik, a firma znalazła się w gronie pond 200 laureatów.

Celem ogólnopolskiego przedsięwzięcia Medal Europejski jest upublicznienie przykładów dobrej jakości produktów i usług, promocja metod ich osiągania oraz pobudzenie zainteresowania laureatami konsumentów i przedsiębiorców z krajów Unii Europejskiej. Medalem Europejskim wyróżniane są wyroby i usługi spełniające wymagane prawem normy, posiadające licencje i patenty.

"Nagroda - Medal Europejski - dla deszczowni Solaris to wyjątkowo prestiżowe i ważne dla nas wyróżnienie. Cieszymy się że zalety naszego produktu zostały dostrzeżone i docenione przez Klub Przedsiębiorców i największą w kraju Organizację Indywidualnych Pracodawców. Jesteśmy dumni, że nasz produkt ciągle zyskuje na renomie, a marka Grupa Armatura dzięki tak cennemu wyróżnieniu będzie promowana w całej Europie. Wyróżnienie doskonałego designu deszczowni Solaris i jej funkcjonalność jest potwierdzeniem naszej nieustannej dbałości o najwyższą jakość produktu, która wpływa na satysfakcję i zaufanie Klientów" powiedział Konrad Hernik z Grupa Armatura.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Grupa Armatura, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Grupa Armatura

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT