PRODUCENCI
Grupa Armatura
ul.Zakopiańska 72, 30-418  Kraków
tel. 12 25 44 200

Grupa Armatura to wiodący producent w branży sanitarnej i grzewczej w Polsce. Specjalizuje się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych, aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania, szerokiej gamy zaworów oraz ceramiki sanitarnej.

W segmencie baterii Grupa Armatura prowadzi pełen cykl produkcyjny baterii: od projektu, poprzez odlew, obróbkę mechaniczną i nakładanie powłok metalicznych, aż po ostateczny montaż produktu i jego kontrolę pod względem jakościowym. Przede wszystkim daje to gwarancję jakości i niezawodności produktów, ale i możliwość płynniejszego sterowania produkcją w zależności od popytu rynkowego.

Grupę natrysków stanowią deszczownie, natryski przesuwne, punktowe oraz cała gama akcesoriów natryskowych: węże, rączki. Grupa Armatura systematycznie weryfikuje, unowocześnia i rozszerza ofertę baterii i natrysków, wprowadzając nowe, atrakcyjne modele dla swoich Klientów.

W rok od wprowadzenia na rynek aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania produkowanych w Armatoora SA, Grupa Armatura objęła także pozycję lidera na tym rynku. W 2011 roku jej udział ilościowy wyniósł ponad 48% (według: BRG Building Solutions Report 2012).  Na najbliższe lata Grupa Armatura planuje dalsze unowocześnianie produktów oraz zwiększanie skali produkcji aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania. Bardzo ważną przewagą rynkową Armatury Kraków SA jest rozbudowana sieć kanałów dystrybucji.

ROZWIŃ OPIS