Grupa Armatura na premierowej giełdzie Instal-Konsorcjum

W dniach 7-9 września, premierowe wydarzenie w hali EXPO w Łodzi zgromadziło czołowych przedstawicieli branży sanitarnej, grzewczej i instalacyjnej. Na pierwszej edycji Giełdy Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum nie zabrakło Grupy Armatura.

Grupa Armatura na premierowej giełdzie Instal-Konsorcjum

Premierowa Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum, zorganizowana z okazji 20–lecia obecności firmy na rynku, to pierwsza tego typu impreza zrzeszająca producentów i dystrybutorów z branży, skierowana do klientów hurtowni. Trzy dni obfitowały w prezentacje innowacji i rozwiązań z segmentu instalacyjnego, grzewczego oraz sanitarnego. Formuła imprezy umożliwiała także bezpośredni kontakt z wystawcami oraz udział w zróżnicowanych inicjatywach edukacyjnych.

- Z uwagi na fakt naszej długotrwałej i owocnej współpracy z Instal-Konsorcjum, nie mogliśmy ominąć tego premierowego wydarzenia Dla odwiedzających nasze stoisko gości przygotowaliśmy prezentację kompleksowej oferty produktowej, a także asortymentu marki Aquaform. Obok tegorocznych nowości, Grupa Armatura wyeksponowała flagowe propozycje, takie jak unikatowe baterie Retro, funkcjonalne rozwiązania termostatyczne czy kolekcję baterii Amber z ozdobnym uchwytem. Zaprezentowano również efektowne deszczownie oraz kolekcję minimalistycznej ceramiki MERO i dopasowanych mebli DUERO. Asortyment marki Aquaform reprezentowały modele z grupy wanien i kabin prysznicowych.

źródło i zdjęcie: Grupa Armatura

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT