PRODUCENCI
KFA Armatura
ul.Zakopiańska 72, 30-418  Kraków
tel. 12 25 44 200

KFA Armatura to producent nowoczesnych rozwiązań z obszaru armatury sanitarnej i grzewczej. Historia firmy sięga roku 1922 r., w którym swoją działalność rozpoczęła Łagiewnicka Fabryka Armatur. Była to produkcja armatury i pokrewnych artykułów w zakresie odlewania metali kolorowych. 

Misją firmy jest zapewnianie komfortu użytkownikom produktów, rozwiązań i usług KFA Armatura. Priorytetem jest nieustanne podnoszenie jakości wyrobów poprzez bieżące monitorowanie zmian w zakresie potrzeb i preferencji klientów oraz udoskonalanie asortymentu, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.

Siłą każdej firmy są ludzie – nie inaczej jest w przypadku KFA Armatura. Pracownicy to największy kapitał firmy. To dzięki wielu pokoleniom zaangażowanych osób Armatura Kraków SA nie tylko przetrwała prawie sto lat na rynku, ale wciąż się rozwija i dynamizuje swoje działania.

Fabryka zlokalizowana jest w Nisku na Podkarpaciu. Za kontrolę jakości na każdym etapie produkcji oraz za wdrażanie nowych produktów odpowiada własny dział konstrukcyjno-badawczy. Procesy produkcji audytowane zgodnie z normą ISO 9001. 

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT