Akademia Instalatora

Grupa Armatura rozpoczęła autorski projekt edukacyjny "Akademia Instalatora". Szkoli współpracujących z nią dystrybutorów, planuje też szkolenia otwarte.

Akademia Instalatora

Na program "Akademii Instalatora" składa się cykl szkoleń opracowany we współpracy z ekspertami Grupy Armatura, specjalizującymi się w zakresie procesu projektowo-produkcyjnego, w tym doborze materiałów, opracowywaniu koncepcji wyrobów, wykorzystywaniu nowoczesnych technologii wytwarzania oraz kontroli jakości.

Program szkolenia obejmuje bloki tematyczne ściśle powiązane z grupami produktów z oferty Grupy Armatura: armaturą sanitarną, armaturą wodną, gazową i c.o., ceramiką sanitarną i meblami oraz grzejnikami aluminiowymi.

Uczestnicy "Akademii Instalatora" poznają specyfikę konkretnych wyrobów, począwszy od prezentacji poszczególnych kolekcji i ich przeznaczenia, przez przebieg etapu projektowego, tworzenie prototypów i wdrażanie powstałej koncepcji do produkcji, po proces wytwarzania, w tym dobór trwałych materiałów i wykorzystanie innowacyjnych technologii. Wyszczególniane są także kluczowe elementy konstrukcji i budowy wyposażenia, decydujące o jego solidnym i bezawaryjnym działaniu.

Aneta Dziedzina, szef marketingu Grupy Armatura:

"Akademia Instalatora" to nasz autorski projekt edukacyjno-szkoleniowy, powstały w odpowiedzi na wzrastające wymagania rynku w zakresie bezpieczeństwa i jakości pracy wykonawców. Wraz z poszerzaniem oferty, obejmującej dziś nie tylko armaturę łazienkową i kuchenną, ale także grzejniki, armaturę wodną i gazową oraz ceramikę i meble, wzrasta potrzeba propagowania "dobrych praktyk" w zakresie ich montażu.

Znajomość specyfiki naszych wyrobów przez wykonawców to dla nas gwarancja, że nie tylko dbałość i bieżąca kontrola jakości asortymentu podczas produkcji, ale również proces jego instalacji spełnią wszelkie wymagania Klientów. Punktem wieńczącym szkolenie jest wizyta w zakładzie działającym na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Nisku, odpowiedzialnym za produkcję szerokiego asortymentu baterii łazienkowych i kuchennych, grzejników aluminiowych oraz zaworów, a także dystrybucję produktów Grupy Armatura na terenie Polski.

Uczestnicy "Akademii Instalatora" zyskają więc okazję osobistego zapoznania się ze specyfiką cyklu produkcyjnego, w tym poznania poszczególnych stanowisk pracy, technologii wyrobu i obróbki elementów, automatycznego parku maszynowego i parametrów jego funkcjonowania oraz zasad logistyki produktów gotowych. Przygotowano również specjalną strefę wyposażoną w instalacje grzewcze i wodne o zróżnicowanych parametrach, która umożliwi praktyczną prezentację zasad montażu oraz weryfikacji prawidłowości działania poszczególnych produktów.

Obecnie w szkoleniach biorą udział współpracujący z nami dystrybutorzy. Z uwagi na przyświecający "Akademii Instalatora" cel propagowania polskiej myśli technicznej, przygotowujemy również plan szkoleń otwartych oraz prezentację procesów produkcyjnych on-line
.

źródło i zdjęcia: Grupa Armatura


Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT